Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek. Örültetek annak,...

Ellenzékiek. Örültetek annak, hogy a 2022-es választás kampány Márki-Zay Péter vezetésével egy keresztény kampány volt?

Figyelt kérdés

Márki-Zay Péter többször hivatkozott magára, mint akinek egyfajta szent isteni küldetése van, hogy megszabadítsa Magyarországot a „gonosztól” (az ő értelmezésében ez Orbán és a Fidesz)

Emellett többször hivatkozott a tízparancsolatra is, amit szerinte a Fidesz nem tart be, de volt idézett az evangéliumokból is.

A választás éjszakáján pedig, amikor kiderült, hogy példátlanul sokan szavaztak a Fideszre, ezekről a szavazókról azt mondta, hogy „az Úr bocsásson meg nekik, mert nem tudják mit cselekszenek”.



2022. aug. 30. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem magát a kérdést. Nem azért szavaztam MZP-re, mert keresztény. Szíve joga annak lenni, az sem érdekelne ha ateista lenne. Azért szavaztam rá, mert szimplán jobb volt a programja, és mint utólag ti is láthassátok, szinte mindent előre megjósolt, vagyis igaza is volt. Orbánnal sem az a baj, hogy keresztény. Az már inkább baj, hogy magukat kereszténynek titulálva (szavazatokért cserébe) olyan intézkedéseik/cselekedeteik vannak, mellyel távol állnak a kereszténységtől.
2022. aug. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Hát inkább legyen keresztény kampány, mint "fidesztény"...
2022. aug. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Mintha lenne bármilyen lényegi része is annak, hogy ki kampányól, amikor úgyis "Gyurcsány" lesz az egész!
2022. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekelt.
2022. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Márky Zay nem keresztény. Aki járt valaha is templomba, az pontosan tudja, hogy kereszténységre hivatkozva rengeteg keresztény ellenes cselekedetre készült. Engedélyezte volna a meleg házasságot, az örökbe fogadást. Ezek keresztény ellenes tettek.
2022. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

5-ös!


Tipikus állkeresztény vagy. A kereszténység a házasság előtti szexet és a válást is tiltja. Te mikor szexeltél? Gondolom nem házasság után. Annyira szeretem az ilyen álszent, b*rom embereket, mint te. Miattatok kellene bevezetni az IQ-teszthez kötött választási jogot.

2022. aug. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Elegem van már a keresztény jobboldalból.
2022. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
6-os. A kereszténység egyértelműen bűnnek tartja a homoszexuális kapcsolatot. Ha Márky Zay nem, akkor nem keresztény. Ez van.
2022. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Én meg egyértelműen bűnnek tartom, hogy vallási elveket erőszakoljanak rá egy egész társadalomra, legyen az muszlim, keresztény, vagy hindu, vagy akármi!
2022. aug. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Ellenzéki oldalon csak akkor baj a kereszténység, ha a Fideszről van szó...

De csak szólok, ez is butaság, mert a Fidesz szavazók nagy része abszolút nem vallásos ember.

2022. aug. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!