Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ-nak nem tetszik a...

Ha az LMBTQ-nak nem tetszik a házasság, akkor miért foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés

Nyilván nem fogjuk megváltoztatni miattuk a szabályokat, hiszen mióta világ a világ, a házasság férfi és nő szövetsége, nem két azonos neműé. Ha ők ezt a szabályt nem hajlandóak tudomásul venni az is teljesen oké, akkor viszont legjobb, ha nem is foglalkoznak a dologgal.

Én sem nézek pl. Netflixet, mert teli van kötelező melegpropagandával, de mivel nem nézem, nem is idegeskedek rajta.

Ők miért nem tesznek ugyanígy?



2022. szept. 3. 21:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem tetszik az LMBTQ minek foglalkozol vele?
2022. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Én nézek Netflixet, de még nem találkoztam melegpropagandával! Nem lehet, hogy a te fejedben van valami baj?
2022. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1: nem velük foglalkozom, hanem azzal, hogy ők miért foglalkoznak a házasságosdival.

2: nem, szerintem a tiédben van.

2022. szept. 3. 21:48
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

"hiszen mióta világ a világ, a házasság férfi és nő szövetsége"

Már az ókori rómában is voltak melegházasságok, vannak feljegyzések férfiak egybekeléséről. Szóval megint sikerült egy büdös nagyot hazudni...

2022. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Mert most ez a parancs lett kiadva a híveknek. Ha a házasság és az örökbefogadás is megvannak, akkor jöhet a következő követelés. Mondjuk adókedvezmény a melegeknek. Lépésről lépésre, de soha meg nem elégedve, ahogy Hitler is csinálta.
2022. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Drakula ***** válasza:
71%
4-es, igazolása: [link]
2022. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

"Én sem nézek pl. Netflixet, mert teli van kötelező melegpropagandával, de mivel nem nézem, nem is idegeskedek rajta."

Először is, változtattak miattuk törvényt... azaz nem miattuk, hanem Orbán politikai haszonszerzése miatt, de velük kapcsolatosan.


Aztán a netflixen vannak LMBTQ témájú filmek, de egyáltalán nem kötelező propaganda. Ki mondta, hogy akinek van netflix előfizetése, annak kötelező ezeket nézni?!


Hazudsz, mint orbán.

2022. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem egy örök szabály, csak egy szokásjog, amit megváltoztatunk. Még akkor is, ha ez neked nem tetszik. ;)
2022. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
Pont úgy változtatjátok meg, ahogy áprilisban nyertetek. :)
2022. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
2- es Nem tudom te milyen sorozatokat nézel(talán rajzfilmek) de egy film sincs mostanában amiben b@zik vagy leszbik ne ..sznák egymást de minimum nyalják falják valamelyik jelenetben.
2022. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!