Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazság szerint a ballibeknek...

Igazság szerint a ballibeknek egy új ország kéne?

Figyelt kérdés
Akkor nem lenne sírás,mondjuk Havasalföld vagy Dobrudzsa térségében.

2022. szept. 4. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Mivel a fideszesek a keleti orientációjúak, ezért a kelet az övék. A nyugati orientációjúaknak értelemszerűen a nyugati megyék járnának.
2022. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Pikk Ász ***** válasza:
3%
Hát én már olvastam olyan kérdést, hogy Budapest (ahol sok a ballib) legyen új ország, mert az ellenzéki, a Fidesznek meg maradjon meg a vidék. Vesztes pozícióból akarnak dirigálni, inkább költözzenek el! Gyurcsány is megmondta!:D
2022. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen, egy hazaárulók nélküli ország semmirekellő fideszesek nélkül.
2022. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Pikk Ász ***** válasza:
9%
Az ellenzék a kisebbség, menjenek ők ha annyira Fideszesek nélkül akarnak élni!
2022. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
4: a szocik 8 éve alatt miért nem mentek el a fideszesek máshova?
2022. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is kéne egy új ország. Nem érdekel, hogy Fideszes vagy ellenzéki lakik benne, hogy barna vagy fehér, egyetemet végzett vagy sem, de csak és kizárólag értelmiségi legyen, abban az értelemben, hogy el tud olvasni egy A4-es oldalnyi szöveget, úgy, hogy meg is érti, tud úgy közösségi wc-t használni, hogy nem fossa össze még a plafont is (ilyet is láttam, ötletem nincs, hogy 🙄), nem üvöltözik az utcán egy gyros karddal és legalább az igénye megvan egy 2000 eurós fizetésre (amiért próbal is tenni) és egy békés, szép, nyugodt lakókörnyezetre is vágyik.
2022. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3%
6) és akkor ki fog dolgozni?
2022. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Egy csomó “ballib” már tényleg új országban van, Európa boldogabbak felén.
2022. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sindelar ***** válasza:
96%
Miért ragaszkodnak a jobberek ehhez a nem létező kifejezéshez ("ballib")? Főleg, amikor akkora libsik, mint a ház. Bármikor bármilyen értelmes szabályozás felmerül, ami egy kicsit is jó az embereknek, máris a szabad piacot féltik és kommunizmust kiáltanak.
2022. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
#10 még az is jobb, mint a főispán kegyeit lesni.
2022. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!