Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy a háború...

Mi az oka, hogy a háború kitörése után eltűnt a covid?

Figyelt kérdés

Ugye kitört a háború 02.24-én erre egycsapásra eltűnt covid, azelőtt meg 2020-2021ben más se volt csak covid, aztán ha nem oltod magad kétszer, majd háromszor nagyon nagy baj lesz. Lett a háború sajnos, és erre már nincs is covid, eltűnt a védettségi, nem kell oltás sok helyre, azelőtt meg oltási nélkül orvosok is elküldtek melegebb éghajlatra.

Mintha az egész covid, egy gyógyszermaffia nyerészkedése lett volna, amint megszedték magukat leálltak.



2022. szept. 8. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Február 4-én utaztam vonattal Ausztriába, akkor már nem kértek a határon oltásos igazolást. Sokan beoltatták magukat, visszaszorult a járvány.


A gyógyszermaffiát meg kellene zabolázni, árplafonokkal, köztulajdonban lévő gyógyszervállalatokkal. Nem kétséges, hogy a gyógyszeripar az emberek betegségén nyerészkedik, ami igencsak pszichopata dolog. De a covidban meghaltak halálát ne batagellizáljuk el.

2022. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

"Ugye kitört a háború 02.24-én erre egycsapásra eltűnt covid"


Én pedig júliusban voltam covidos, meg úgy a környezetemben mindenki ( jól sikerült a rendezvény amin pár nappal korábban részt vettünk :D )

2022. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Én is júliusba voltam covidos, jól le is döntött, pedig elmeletileg fiatal és erős szervezetem van, legalabbis azt hittem.😃
2022. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem tűnt el. Egy hónapja kaptam el,most először.
2022. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Egy ismerosomet aprilisban dontotte agynak, egyszer volt oltva, egy masik meg mult osszel volt a halalan vagy masfel hetig, meg korhazban is kerult vele. Nem tunt el a covid, csak mar a legtobben megszereztek a vedettseget az oltasokkal vagy a fertozesbol felgyogyulassal, igy kevesbe tud terjedni, meg szelidult is sokat mar az elso varians ota. Kozben meg lett egy habi a szomszedban, meg valsag van eppen kibontakozoban, ezek miatt egyre kevesebb szerepet kap a covid. Majd inkabb idoszakosan varhato, kb mint az influenza.
2022. szept. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

A tesztelés tűnt el, legalábbis erősen csökkent. Én is augusztusban kaptam el egyébként. Valószínűleg kórházban. Hol máshol?🙄A betegeket tesztelik és kötelező a maszk, az egészségügyi személyzet meg az állán hordja, vagy a zsebében. A dokik fele már otthon volt coviddal mielőtt műtöttek. A másik fele ezek szerint nem...

Mondjuk én nem bánom, hogy túlestem rajta, tök jól viseltem (nincs oltásom), de hányni tudnék a sok hazudozástól, ami a covid körül zajlik.

2022. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Munkatársam most kapta el a szabadsága végén, nem is tudott visszajönni dolgozni.
2022. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 scamdemic ***** válasza:
39%
A (kamu)háborúval terelték/terelik el a figyelmet a sok oltás„mellék”hatásként jelentkező halálesetről.
2022. szept. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Én a háború kitörése után lettem kovidos, szóval nem tűnt el.
2022. szept. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Az első rakéta pont egy USA telepítésű ukrán covidlabort trafált el!
2022. szept. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!