Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tapsol az egész Magyar Balolda...

Tapsol az egész Magyar Baloldal az Ukrán győzelem miatt?

Figyelt kérdés
Hát a Jobboldaliak mit lépnek most arra, hogy az az Oroszország akit éltetnek csúfosan kikap?

2022. szept. 10. 22:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
43%

10. Az ukránok az elmúlt 2 napban nemhogy 2 falut, hanem legalább 2 stratégiailag fontos várost is visszavettek: Balakliját és Kupjanszkot.

Ezeket falvaknak titulálni dőreség.

Hamarosan egészen visszafoglalják Izjumot is...

2022. szept. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
62%
Ha a Putyint legyőzik akkor Orbánnak is vége van.
2022. szept. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
27%
Milyen ukrán győzelem? Egyrészt még nem ért véget a háború, másrészt az ukránok nem is vesznek részt benne; a NATO és Oroszország harcol egymással.
2022. szept. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
27%
Ukrajna fog győzni!!
2022. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
42%
Minden normális Magyar abban reménykedik, hogyha az Oroszokat elintézik, akkor az őket támogatókat, mint például a fideszt Orbánékat is elintézik.
2022. szept. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
11%
Ukrajna, ebben a háborúban nem győzhet. Abszolút esèytelen. Oroszorszàgnak van egy egész jó légiereje, ès egy nagyon komoly tüzèrsège. Ukrajnànak egyik sincs meg.
2022. szept. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vagyok se baloldali,se jobb oldali,a saját magam és a józan ész oldalán állók.


Ez lehetséges itthon?


Vegyesek az érzéseim bevallom őszintén,sose szerettem egy percig se az ukránokat, agresszív bunkó embereknek tartottam,tartom őket.


Egyszer így vagy úgy,de vége lesz ennek a háborúnak, és akkor Ukrajnában csak annak nem lesz fegyvere, aki nem akarja ,hogy fegyvere legyen.


Nekünk mind szomszédos országnak főleg úgy,hogy nem a legjobb a viszonyunk velük, semmiképpen sem jelent jót a jövőre nézve.


Összességében nem is örülnék neki,ha Ukrajna az EU tagja lenne.


Szóval nem szeretem az ukránokat


De...


És most jön a lényeg, mégiscsak az oroszok az agresszorok,mégiscsak az oroszok támadták meg Ukrajnát.


Ukrajna jelenleg honvédő háborút vív.És jelen állás szerint szerencsére úgy látszik,hogy az ukránok nyerésre állnak.


Az oroszok hozták vissza a háborút Európába.


A Amerika és Európa teljesen jogosan támogatják az ukránokat.

2022. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
60%

09:11: bruhahahaha!

Az év vicce, köszönjük, balu elvtárs!

2022. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
81%

09:11: tudod, balu elvtárs, Putyesz most rendesen ellátta fegyverekkel az ukránokat, a csorda olyan gyorsan szaladt szét, hogy hátrahagyta minden felszerelését.

A tüzérség meg arra volt jó, hogy mindent porrá lőjenek, aztán a romokat a gyalogság elfoglalta. De mióta a HIMARS-ok megérkeztek, a dicső csürhe egy kilométert nem mozdult előre. Most viszont három nap alatt elvesztettek 3000 négyzetkilométert, amit hónapok alatt, nagy nehezen sikerült elfoglalniuk. Izium ostroma önmagában három hétig tartott. Az eltakarodásuk még két napba sem telt.

De álmodozz csak. Ekkora égés után még tagadásban vagy, mi?

2022. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
87%
#19 Az Ukrajnában harcoló NATO erők szerintem nem szorulnak rá az orosz fegyverekre.
2022. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!