Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Visszajön a Covid? Érdemes...

Visszajön a Covid? Érdemes most utazást foglalni novemberre? Vagy újra lesz maszk, szabályozások, utazáshoz kötelező tesztek stb?

Figyelt kérdés

Novemberben lesz a két hetes szabadságom, és gondoltam foglalok egy utat Olaszországba 3-4 napra.


Ha visszajön a Covid, és kelleni fognak a tesztek a beutazáshoz, karantén, maszk a városban és társai, akkor nem foglalok utat.


Mit tennél a helyemben?


2023-ban lesz 4. éve hogy nem utaztam sehova. A következő szabadságom pedig jövőre március.


2022. szept. 11. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Most a mazsihimlő jön vissza. Jövőre pedig a hímpetefészekrák.
2022. szept. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Visszajön? El sem ment. Szinte biztos hogy ugyanúgy velünk marad, mint az összes többi szezonális vírus.

Ha nagyon megugranak az esetszámok, akkor természetesen várhatóak utazási korlátozások.

2022. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Én remélem bezárnak mindent. A bulikázás miatt terjed. Már nyáron be kellett volna zárni, nem tudom mire várnak.
2022. szept. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

08:50: már senki sem foglalkozik vele.

Mi a fenének kéne egyébként mindent bezárni? Jelenleg csökkennek az esetszámok...

2022. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pikk Ász ***** válasza:
0%
Hát én nem tudom.
2022. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Én nem foglalnék ennyiore előre, várd ki inkább drágábban vegyél, de olaszba akkor se menj azok nál van a legszigorúbb szabályozás ha bármi lesz,nem nézted a hireket!
2022. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!