Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád az EU- és Nyugat-el...

Támogatnád az EU- és Nyugat-ellenesség büntetendővé tételét, az EU-ellenesek kitiltását az országból?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem reális, mivel az EU és a Nyugat túlzottan is liberális és toleráns még a saját árulóival és ellenségeivel szemben is, de játsszunk el a gondolattal - hiszen háború és hidegháború van. A ti véleményetekre vagyok kíváncsi.


EU- és NATO-tagállam vagyunk, mégis sokan a szövetségeseink ellen uszítanak és az ellenséget éltetik. Normális esetben egy háborúban ilyesmit nem szoktak tolerálni.


Ti mit gondoltok erről?



2022. szept. 12. 16:28
A kérdező szavazást indított:
IGEN. Keményen kell szankcionálni a hazaárulást és a szövetségesek elárulását háborús időkben! Oroszországban egy transzparensért bötrön jár!
NEM. Az Nyugatnak mindent el kell tűrnie a szólásszabadság eszményének nevében, báborúban is! Nem alacsonyodhat le Oroszország módszereihez!
Nem tudom / nem érdekel / máshogy látom, leírom kommentben.
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Kösz nem olvasom végig
2022. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, jól megfogalmaztad ez nem Oroszország, ahol az ellenzék vezetőit kinyírják, vagy bebörtönzik. Enélkül is éppen elég a jognak megfelelő eszköze van egy államnak.

A Nyugat nem omlott össze az elmúlt 70 évben, a következő 70-et is túl fogja élni.

2022. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ezt ma már egyszer feltetted...
2022. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
🤣🤣🤣
2022. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Alapvetően nem támogatnám, én a szólásszabadság híve vagyok. Viszont a múltból kiindulva bizonyos pártokat illetve irányultságokat korlátoznék. Például a szélsőbalos/kommunista pártokat, annak idején a kommunisták is mindent betiltottak ami nem értett velük egyet, így fordított helyzetben őket sem lennénk kötelesek eltűrni ahogyan anno ők csinálták másokkal.
2022. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

"az EU és a Nyugat túlzottan is liberális és toleráns még a saját árulóival és ellenségeivel szemben is"


Én inkább azt a baloldalt látom annak aki milliószámra beimportált erőszakos, antiszemita, vallási fanatikus muszlimokat. Szerintem ilyen logika alapján őket is ki lehetne tiltani.

2022. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Diktatórikus!
2022. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, diktátorunk már van. És törvény is van ilyen elég. Aki egy problémát ilyen primitíven akar megoldani, azt ki nem tiltanám, de tanulásra kötelezném.
2022. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Jogodban áll így gondolkodni, csak akkor ne nevezd demokratának magadat!
2022. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!