Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbánt elüldözitek, jön...

Ha Orbánt elüldözitek, jön Gyurcsány és megfelezi a fizetésünket?

Figyelt kérdés

Hétvégén apósommal politizáltunk. Mondtam mennyire elégedetlenek az emberek a munkahelyemen Orbánnal és én is egyetértek velük. Sokat lopnak, stb.


Tök normálisan, higgadtan észérvekkel elmondta, hogy tudja miről beszélek, de Gyurcsány is lopna csak ő nem magyaroknak (Mészároséknak és Tiborcznak, Rogánnak) adná a pénzt, hanem külföldieknek (pl. Audi), ami nekünk nagyon nem lenne jó és nagyon megszívnánk. Így legalább itthon marad a pénz. Sőt Borkaiék még az Auditól kérték el, így tartva itthon a pénzt. Valamint Orbán szerint is csak Gyurcsány vehető komolyan az ellenzékből, így biztosan ő jönne (a Fidesznek is érdeke), de ő még elkérné a fizetésünk felét adóba és nem védené meg a rezsicsökkentést. A boltban minden drágább lenne, a lakáshoz jutás ellehetlenülne, a forint már nem is létezne.. Így kicsit elbizinytalanodtam, kell-e ez nekünk.. Ti hogy érzitek?



2022. szept. 12. 20:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%
Együtt kell kormányozniuk egy Fidesz-DK koalíciós kormány élén. Közös erővel elűznék a korrupt politikusokat és felvirágoztatnák az ország gazdasáát.
2022. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Most is ez van amit gyúcsányról írtál:) Nem értem mi a különbség:D Az eu-s lóvéból úgy se látsz egy fillért sem,akkor?

Komolyan nem értem az embereket hogy ilyen buták.

2022. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

Jelenleg az van hogy mo n van európa legalacsonyabb átlagfizuja.

Ebböl a fizuból lejön 45% adó...és minden egyes vásarlasod után még 27% áfát is fizetsz...

72% os adózast még gyúrcsány se tudna űberelni szerintem.

2022. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
35%
Én áprilisban a Fideszre szavaztam, de a nyáron kiköltöztem Svájcba, mert ott azért mégis jobb. Nálatok lehet feudalizmus lesz, de kitartást!
2022. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Addig is jó rettegést!😆
2022. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

#4

F.sza csávó vagy, hogy idesz.rtál, aztán meg itt hagytad had szagoljuk!

Mert kb. ez történt!

2022. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
31%
#4 Vagyok. Neked is van lehetőséged nyugatra menni
2022. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%

7: kb 100ból 100 aki ideír hogy kiköltözött, az sztem csak írja :D

fogadok ott laksz te valahol borsodba xD

2022. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%
Akkor bukod a fogadást
2022. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Akkor bizonyítsd be.
2022. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!