Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jön-megy a rengeteg...

Miért jön-megy a rengeteg motoros naponta itt a Mátrában (is)? Ennyire "szegény" az ország?

Figyelt kérdés
Én itt nézem az árakat menüzéskor, vagy vásárláskor, közben húznak el a 3-ason csoportosan is.

2022. szept. 14. 10:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Bezzeg nem olyan rengeteg motoros megy, hanem ugyanazok oda-vissza.


Ja egyre népszerűbb a motor, mert élvezetesebb és gyorsabb mint az autó, és jól lehet vele kikapcsolódni.

2022. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Népszerűbb? Ezek szerint széles rétegek meg tudják vásárolni?
2022. szept. 14. 10:26
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

1) Ha egy 10 millios orszagban 1 millio embernek van motorja akkor a tobbi 9 meg mindig elhetne melyszegenysegben.


2) Az a gondolat nem merult fel a kis fejecskedben hogy lehetnek koztuk KULFOLDIEK is?

2022. szept. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18%
#2 nem, mert nincs jogsijuk rá, és autó kell nekik. De amúgy ja olcsóbbak mint sok népszerű autó.
2022. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

3


Magyar rendszámuk van.

2022. szept. 14. 10:31
 6/24 A kérdező kommentje:

4


De tegyük fel, hogy szerez rá jogsit (az mégiscsak olcsóbban jön ki). Mégsem tudja megvásárolni a járgányt!

2022. szept. 14. 10:32
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
#3 külföldiek nem hiszem, belföldiként én is mindig külföldre megyek motorozni, mert ott nem ilyen bitangpusztulatosan katasztrofális, életveszélyesek az utak mint itt.
2022. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Meg... komolyan... ez nálad a reprezentatív vizsgálat, hogy kinézel az ablakon, látsz pár motorost és megállapítod az ország gazdasági helyzetét? :D Ennyire sötét lennél?:D


Ha már itt tartunk, az nem tűnt fel, hogy moccanni sem lehet a sok autótól? Az autók drágábbak mint a motorok és bőőőőőven több van belőlük...

2022. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Ennél is szánalmasabb mosdatást még nem is láttam arra, hogy Magyarország előre megy, nem pedig hátra :DDD
2022. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

8


Ne torzíts, nem azt írtam, hogy "pár motorost". Sokan vannak, fülsiketítően hangosak, nappal is távolsági fényszóróval vakítanak. Ha már messziről meglátom a tükörben, a gyomrom liftezik. Rögtön húzom fölfelé a bal oldali ablakot. Korábban már okoztak motorosok átmeneti süketséget a bal fülemre. Utálom őket is, meg azokat is, akinknek két autójuk van, meg három, meg akármennyi!

2022. szept. 14. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!