Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az unió visszatartja a...

Ha az unió visszatartja a pénzt Orbánék miatt az ugyanolyan szivatás lesz a magyaroknak mint a szankciós politika Európának?

Figyelt kérdés
A magyar emberek mégjobban megrokkannak azért, hogy Orbánt megbüntessék. Orbán meg röhög a markába, ahogy Putyin sem látja kárát a szankcióknak. Borzasztó gazdagság áll mögöttük, diktatúrát működtetnek, érinthetetlenek valójában. Minden szankció rajtunk csattan.
2022. szept. 15. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Így van sajnos. De erről Orbán is tehet, mert talán nem kellene diktátort játszania.
2022. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pikk Ász ***** válasza:
12%
AZ Eu szankciói nyomorba döntik magát a kontinenst! Ráadásul nem akarnak pénzt adni Magyarországnak se! Minden amellett szól, hogy kilépjünk. A Cseh EU ügyi miniszter szerint közel állunk a kilépéshez, ami bizakodásra adhat okot, minden magyar embernek, akinek helyén dobog a szíve!
2022. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem, mi a baj. Tavasszal erre szavaztak sokan.
2022. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos ez is sokat elmond az EU-ról! MOst voltak a választásaink. Ha mindezt az EU a választások előtt lépi meg vagyok győződve sokakat befolyásolt volna abban, hogy erre a kormányra szavazzon-e. Pávatánc megint. Így maradt az unió számára valójában előnyös orbáni rabszolgaösszeszerelőüzemország, pont így szeret minket az unió. Most meg még a pénzt is vissza lehet valami ürüggyel tartani. Én mondom az unió imádja ezt a maffiakormányt. A magyar embert meg magasról leszarja. Pont ahogy a szankciókkal meg egész európa lakosságát. :(
2022. szept. 15. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"ahogy Putyin sem látja kárát a szankcióknak"


A napokban kiszivárgott egy belső orosz elemzés amely alapján jövőre a 11%-os recessziót sem tartják kizártnak és minimum 8 évre teszik, hogy visszajutnak a háború előtti szintre.

De érdemes erre is vetni egy pillantást:


[link]

2022. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3

Nem ERRE szavaztak, ne legyél már egészen h..e légy szíves.

Mondom ezt úgy, hogy nem a fideszre szavaztam, de nehogy már azt hidd, hogy ők ERRE szavaztak, ami most van.

2022. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!