Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz ettől nagyon dühöng?

A Fidesz ettől nagyon dühöng?

Figyelt kérdés
"Jugendliche ab 16 Jahren: dürfen Bier, Wein oder Sekt in der Öffentlichkeit trinken und kaufen." A németknél nincsenek ilyen nemzeti kapitalista törvények, mint itt.

2022. szept. 15. 19:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#9,10 De szerencsére kiszolgálnak, mert a sarki kisboltban nem kapitalisták dolgoznak.
2022. szept. 15. 20:19
 12/19 A kérdező kommentje:
Én nem cigizek, de egyszer vettem egy csomagot a legolcaóbb cigiből, azért hogy leteszteljem hogy adnak e és még azt is adnak. Írtam is nekik egy 5 csillagos értékelést google-en.
2022. szept. 15. 20:23
 13/19 A kérdező kommentje:
Sorsjegyet is adnak! Igazi hősök a sarki dohány-élelmiszerboltban!💪💪💪
2022. szept. 15. 20:24
 14/19 Drakula ***** válasza:
Szerintem vagy nem tudják hogy ez szabálytalan, vagy az élet korod nem ismerik.
2022. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 De tudják, hogy nem vagyok 18 alatt. De azt is tudják, hogy nem vagyok ellenőr, mert már évek óta ismernek. Én meg tudom róluk, hogy nem kapitalisták!💪💪💪
2022. szept. 15. 20:30
 16/19 Drakula ***** válasza:

Á, akkor néhány faXkalap akiket nem érdekel kinek, csak had adjanak el.


Amugy meg mitől kapitalizmus az, ha nem akarjuk hogy a gyerekek részeges nikotin függűk legyenek?

2022. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16 Mert a kapitalizmus rosszat tesz az embereknek, is nekem is rosszat tesz ha nem adnak cigitt,alkoholt. Rosszat tenni embereknek=kapitalizmus.
2022. szept. 15. 20:43
 18/19 Drakula ***** válasza:

"Mert a kapitalizmus rosszat tesz az embereknek, is nekem is rosszat tesz ha nem adnak cigitt,alkoholt. Rosszat tenni embereknek=kapitalizmus."

XDDDDDDDDDDDDD


Oké.

1. A kapitalizmus fogalma: [link]


2. A "jó" amit tesznek veled, az "anti kapitalista" üzlet társaid: [link]


[link]


Azok az alakok nem jó fejek, csak simán jobban érdekli őket a pénzük mint a te egézséged is a törvény.

2022. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kijátszod? Nem dühöng, nem is tud róla. Csak magadnak ártasz.
2022. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!