Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az uniós pénzek megvonásának...

Steven95 kérdése:

Az uniós pénzek megvonásának köszönhetően lesz majd tarthatatlan az árstop - a kormány szerint?

Figyelt kérdés
A kormány az árstop megszüntetését az uniós pénzek megvonásának megszavazásával magyarázza majd, a népharag pedig a "brüsszelieket" és a "magyar baloldalt" fogja érni?

2022. szept. 16. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Teljes mértékben így lesz, megpróbálja. De csúsztatás.
Valószínű, hogy megpróbálja. Nem egyértelműen köti majd össze. De csúsztatás.
Nem. Az indokok között ez nem fog szerepelni.
Valószínű. Nem egyértelműen köti majd össze. De az igazság része.
Teljes mértékben így lesz. Mert ez a teljes igazság.
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen ez lesz, mert a zemberek szépen be is kajálják majd a szövegelést.
2022. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:

Érdemes megnézni ezt az interjút, mert részben kapcsolódik a kérdésedhez és ad pár választ is.

https://www.youtube.com/watch?v=7q0_59i6cYI

2022. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hypno ***** válasza:

Putyin azt mondja, hogy a fidesz hazudik.

[link]

2022. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha így kérdezed, hogy a kormány szerint... a kormány szerint minden a más hibája, csak ő a tökéletes... nehéz teljesen elfogulatlannak lenni mert nekem is van egy politikai nézetem,,, azt tudom mondani, most majd minden eldől. ha a kormány tényleg olyan tökéletes mint ahogy mondja, akkor elboldogul az uniós pénzek nélkül is. Mert azzal eddig is könnyű volt. Most majd meglátjuk. Ha nem megy, akkor tőlünk fog még többet elvonni, adó formájában, és ráfogja Brüsszelre meg Sorosra.
2022. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!