Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseket nem zavarja...

A fideszeseket nem zavarja hogy a Fidesz a pénz miatt behódol a csúnya Brüsszelnek és úgy néz ki megteszi amiket kér tőlünk Brüsszel?

Figyelt kérdés

Az sem zavarja a fideszeseket hogy az imádott Orbánuk konkrétan se##et csinált a szájából ....


[link]


2022. szept. 20. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem, sőt ha ezt nem tette volna meg nem szavaznék többet a fideszre.
2022. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Ezek teljesen értelmes és vállalható kérések, semmi bajom vele. Ti csináltatok se##et a szátokból - már megint - mert azt kiabáltátok, hogy egy vasat sem fogunk kapni, mert így az Orbán, úgy az Orbán stb. Nagy pofára eses ez nektek, én megértem, de ne ilyen hülye kérdésekkel próbáljátok ezt lepelzeni, mert nevetségesek lesztek.
2022. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Helyes , csak tegyenek meg mindent azért a pénzért .
2022. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Ezek teljesen értelmes és vállalható kérések, semmi bajom vele. "


Mindig is ezt kérték tőlük ha olyan vállalható akkor eddig miért nem tették meg csak ment a Brüsszelezés helyette?

2022. szept. 20. 16:54
 5/8 A kérdező kommentje:
# tőlünk....
2022. szept. 20. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól látod kérdező , de jobb későn mint soha, mindent meg kell tenni ha már megkaptuk ezt az esélyt.
2022. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
Ha én miniszterelnök lennék a ti politikusaitok támogatását vonnám meg és kitiltanám őket az országból. Gondolom akkor viszont az lenne a probléma.
2022. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Őket az zavarja, ami a nagyvezírt is zavarja.
2022. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!