Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazából ez a válság egy kamu?

Igazából ez a válság egy kamu?

Figyelt kérdés

Én konkrétan semmit nem érzek belőle. Nem fizetek több rezsit, ami a boltban van az meg nem érdekel, megveszem ami kell. A fizum többet nőtt, mint az árak.

Nyaralni ugyanúgy járok, élem az életem. Azért tanultam idáig hogy megtehessem.


2022. szept. 20. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Tehát téged nem érint, mert jól keresel, ezért kamu a válság általában mindenkinek? Kicsit többet kellett volna tanulni, ha eddig sikerült eljutni értelmezésben.


Vagy csak hencegni akartál a pénzeddel?

2022. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem is kamu, de el van túlozva. Magyarország eddig elég jól megúszta.
2022. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogyne, aha, nyilván kamu, ezért is kell már az üzemanyagokat, enegiahordozókat, alapvető élelmiszereket is hatósági árazni, ugye...
2022. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyelőre valóban nem sok látszik az infláción kívül a hétköznapi életben. De érdemes felkészülni, tartalékolni, szerintem nehéz idők jönnek. Télen, kora tavasszal sokkal rosszabbra számítok.
2022. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez a kérdés kamu?
2022. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogyan nézzük.

Igazából nincs energiaválság - csak a szankciókat kellene ésszerűen kivetni és nem úgy hogy az jobban ártson az EU-nak mint az oroszoknak.


Az EU jelenleg elszegényedőben van a gazdasági súlyát már elveszítette.


A BRICS országai miatt szép lassan "elszigetelődik" gazdaságilag.

2022. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ami a boltokban van, az nem érdekel."


Tehát van olyan ami nem érint, és van olyan, ami érint, de nem veszel róla tudomást.

Hát így nehéz bármit is bizonyítani...

2022. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 scamdemic ***** válasza:
88%
Maga a válság nem kamu, de mesterségesen gerjesztik. Az indokok nagy része a kamu, amikre hivatkozva emelik az árakat és szándékosan hiányt generálnak. A legtöbb ember fizetése nem emelkedik (vagy közel sem annyival, mint amennyi az infláció), tehát a saját bőrükön érzik a „kamu” válságot.
2022. szept. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#3

Az üzemanyag és az élelmiszerek hatósági beárazása még a háború és a válság előtt történt.

Végül is igen, mikor még sehol nem nem volt semmi, országunkban már akkor is hatalmas válság volt!

2022. szept. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem kamu, hanem jó előre megszervezett dolog. Ahogy a covid is az volt, mint első lépcsőfok, ez pedig a második. Kérdés, hogy mi lesz a következő?


(Valaki majd mindjárt jön, hogy konteós idióta vagyok, aki nem képes belátni, hogy csak szerencsétlen véletlenek egymásutánjáról van szó.)

2022. szept. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!