Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nemcsak a közszférában lesz...

Nemcsak a közszférában lesz ezek szerint hideg?

Figyelt kérdés
A párom egy külföldi multi budapesti székhelyén dolgozik, ma volt a meetingjük és a vezetőség elmondta, hogy a hősugárzókat, melegítőeszközöket haza kell vinni, tilos használni, mikrokat elviszik a konyhából, tölteni telefont, tabletet bent tilos. Max. 18 fok lesz az irodaházban. Ezek szerint nemcsak az állami-és közszférában lesz 18 fok?

2022. szept. 22. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A mikrókat? XD Nem csak melegben lenni, de meleget enni is tilos?XD
2022. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden cég maga is spórolhat. A drága energia a cégeket is ráveheti erre.
2022. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
1: Én dolgoztam olyan helyen, ahol céges kantin volt, és abban voltak mikrók, aki nem vett ott semmit, az is melegíthette az otthonról hozott ételt. Ez egy ingen szolgáltatás, ami nem kötelező. Én ezt nem venném el, de ő dolguk.
2022. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen fognak enni is szegények. Mi az iskolában a villanyokat sem kapcsoljuk le sosem
2022. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mikro is pörgeti az áramot és nem egy ember melegít, kb 1000 fős a cég...
2022. szept. 22. 15:20
 6/18 A kérdező kommentje:
És a folyosón is minden 2. burából veszik ki az izzót.
2022. szept. 22. 15:20
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez érdekes lenne, mert a mobiltelefon a munkaeszközünk is, szóval ha azt akarják, hogy dolgozzunk, akkor muszáj tölteni. Esetleg ha adnak annyi kajapénzt, ami egy hónapra elég (1500-2000Ft között lehet a közelben meleg ebédet venni, ezt szorozzuk be a munkanapok számával dolgozónként), akkor a mikrót is lekapcsolhatják (szerintem a mikrót üzemeltetni olcsóbb), de azt mint munkavédelmi képviselő is megvétóznám, hogy hideg ebédet kelljen fogyasztani minden nap.
2022. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mesélek egy másik vicceset.

Egyik rokonom egy nem állami, de nem is multi cégnél dolgozik, diszpécseri munka.

A mikró ugyan marad, de közölték, hogy maximum 18 fokra számítsanak, a villanybojler kábeljét levágták, mert hogy visszadugták, mert meleg vízzel akartak kezet mosni.Most már ezt sem szabad!

2022. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Megmondtam a főnöknek hogy majd akkor megyek dolgozni ha min 22-24 fok lesz,azt mondta az nyáron lesz mondtam akkor majd.... Nincs ember a cégnél.
2022. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 hypno ***** válasza:
84%

Készséggel elhiszek egy csomó hülyeséget, de a mikrót nemigen.


Egy mikró egy óra alatt 60 ember kajáját melegíti meg. Percenként egyet.

Ha 800 W-os, akkor ez nincs 1 KWh.


A hűtőszekrény több áramot fogyaszt, mert az folyamatoan működik.

2022. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!