Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Soros konferencián elmondták...

A Soros konferencián elmondták, hogy „hülye, ignoráns társadalom” él Magyarországon. Az ellenzékiek miért nem zárkóztak el ettől? Hiszen ezek az emberek szavazták meg őket is.

Figyelt kérdés

most egy „hülye, ignoráns társadalom” él Magyarországon. jelentette ki Charles Gati politológus a Közép-Európai Egyetem (CEU) által szervezett Budapest Fórum nevű rendezvényen.


Az ellenzékiek akiket ezek a szavazók juttatták pénzhez, képviselőnek, pártujukat pénzhez miért nem tiltakoztak? Határolódtak el az elhangzottaktól? [link]



2022. szept. 23. 15:54
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
57%
Igazuk van
2022. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
33%
Igen, ezt a társadalmat olyan emberek alkotják, mint MZP, Hadházy, Juhász Péter, Gyurcsány, Dobrev, Vadai, Arató, Niedermüller, Gréczy, Fekete-Győr stb., plusz akik rájuk szavaznak.
2022. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
58%
Igazuk van. Eleg megnézni a fidesz szavazóit. Ostobák, ignorálnak mindenféle tényt, nem érdekli őket más csak a Nagy Orbán. Nekik Orbán az isten.
2022. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
59%
Miért foglalkoztok ilyen sorossal?Tényleg nem értem és nevetségesnek tartom.Fideszes hülyeségek egyike:)))
2022. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
49%
Igazuk van, én 4 napja ugyanígy fogalmaztam a redditen, az magyar eu szankciós hírnél.
2022. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
26%
Még jó, hogy a CEU-t elkergették innen, mert ignoráns volt az ország törvényeivel kapcsolatban.
2022. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
65%
Elhatárolódni? Nekünk meszeltek mindenképp, örök fideszlopás a sorsunk, nem mindegy mit mondanak? Akinek itt esze van már lelépett vagy a lelépést tervezi. Szerinted mitől lesz pár éven belük a cigányság és a nem cigányság száma egyenlő? A fidesz réteg hamarosan kisebbség lesz, majd kíváncsi leszek ahhoz milyen jópofát vágnak.
2022. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
28%

"A fidesz réteg hamarosan kisebbség lesz, majd kíváncsi leszek ahhoz milyen jópofát vágnak."

12 éve hallgatom már ezt.

2022. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
76%
7 Így van.Míg születik egy magyar gyerek addig eszmeralda a sorról szül 3-4 darabot:) Akkor is reméljük jó pofa lesz vágva hozzá mikor ez kiélesedik:)
2022. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 Dongaben ***** válasza:
30%

Én elvenném Soros György, és összes alapítványa pénzét 1 évre, aztán megnézném, ki tart még ki mellette...

A magyarok pedig nem hülyék, csak nincs összetartás, ami miatt megyünk a levesbe mi is..._:(

2022. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!