Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak sem jött még meg a...

Másnak sem jött még meg a népszámlálással kapcsolatos levél, amiben az online kitöltéshez szükséges kód van?

Figyelt kérdés

Nekem még nem jött meg, pedig már szombattól lehet kitölteni és én online akartam...

Azt írják a honlapjukon, hogy szeptember végén küldik mindenkinek, ide nem hozzák ki a postát ahol lakom, hanem nekem kell bemenni a faluba a postára megkérdezni jött-e valami, ma voltam és még nem jött meg.

Van még így más is??

Vagy elkeverhették a postán (már többször volt ilyen, hogy nem jött meg levelem és nem is találták meg)? Ha elkeverték ilyenkor mi van, muszáj lesz személyesen intéznem?


2022. szept. 29. 11:51
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, mert mi se kaptunk semmilyen ezzel kapcsolatos levelet.
2022. szept. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
nepszamlalas2022.hu -> Kitöltöm most -> Hol találom a belépési kódot? -> Belépési kód igénylése
2022. okt. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ahogy a 12es írja. Én már ki is toltottem
2022. okt. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is kitöltöttem!
2022. okt. 1. 11:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Vicces , nekem jött egy levél. Semmi név, semmi, csak bent egy kód. Társasházban lakunk, ajtó szám nincs rajta. Szóval kB 30 emberé lehet. Nem baj, leszarom, ez az én kódom lesz. Töltenem is , ha működne az oldal, de miért is tenné , az nem lenne olyan magyaros.
2022. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!