Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bele szoktatok-e gondolni,...

Bele szoktatok-e gondolni, hogy a mi van, ha a másiknak van igaza?

Figyelt kérdés

Szerintem Orbán egy megalomán mini-diktátor, aki megvezeti, és egymás ellen uszítja a magyarokat. Szerintem politikai érdekekből felnagyítja a migrációs-, LMBTQ-, stb problémákat, és nem hiszem azt sem, hogy tőlünk nyugatabbra rosszabb lenne a helyzet mint itthon. Putyinnak szintén nem hiszem el szavát sem, és ezerszer inkább az USA, mint az oroszok.


DE... sokszor belegondolok, hogy mi van, ha tévedek? Mi van, ha mégis mi vagyunk a normalitás szigete, mi van, ha az oligarchák, a Vodafone felvásárlása és a többi szükséges az önálló Magyarországhoz, mi van, ha az USA generálja a feszültséget az EU-ban, Európa és Oroszország között, és a többi.


Az érdekelne, hogy oldaltól függetlenül ti is belegondoltok-e abba, hogy mi van, ha a másik oldal áll közelebb az igazsághoz? Megpróbáljátok-e időnként újra-értelmezni a világ állását?


2022. okt. 3. 08:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Te mindig mások után mész? Nincs saját véleményed a világról?

Miért nem tudod eldönteni, hogy mi helye és mi nem?


Az dönti el mit csinálsz hogy megfelelsz e másoknak?

2022. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Azóta nem érdekel Orbán, mióta kormányra került, és a gyökeres ellentétét mondja azoknak, amiket 2010 előtt gondolt, amikor még ugye ellenzékben volt.
2022. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
A statisztika nem hazudig, ezért én mindig azt szoktam csinálni, ha mindenki hülye körülöttem, akkor érdemes megfontolni annak az opciónak a lehetőségét, hogy statisztikailag mégis én vagyok helikopter.
2022. okt. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%

"Szerintem politikai érdekekből felnagyítja a migrációs-, LMBTQ-, stb problémákat"


Az a baj, hogy inkább lekicsinyíti. Legtöbb incidensről csak pár sor vagy egyáltalán semmi sem jelenik meg a magyar sajtóban. Szándékosan elhallgatják az eseményeket.

2022. okt. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1-es: Azt hiszem félreértetted a kérdést. Leírom kicsit máshogy: bele szoktál-e gondolni, hogy mi van, ha a világképed, a véleményed a politikáról teljesen fals, és többé-kevésbé pont az ellenkezője igaz?


2-es: Alapvetően így vagyok ezzel én is. A kérdés az, hogy bele szoktál-e gondolni, hogy mi van, ha ennek ellenére mégiscsak igaza van? Rájött, hogy minket csak így lehet vezetni, és csak így tud megmenteni minket a pusztulástól? Nem hiszem, hogy így lenne, de a kérdés az, hogy bele szoktál-e gondolni?


3-as: :) Amúgy a statisztika kb mindig hazudik :)

2022. okt. 3. 08:38
 6/18 A kérdező kommentje:
4-es: nem ez volt a kérdés.
2022. okt. 3. 08:38
 7/18 anonim ***** válasza:

Nézzük "oldaltól függetlenül"!


"Szerintem Orbán egy megalomán mini-diktátor, aki megvezeti, és egymás ellen uszítja a magyarokat."


Ez egy ugyanolyan propaganda, mint hogy Soros tehet mindenről!


Kinek miben van igaza? Az ukrán háború egy kiprovokált háború. 10 évre vissza lehet követni, hogyan mesterkedték ki. Ettől függetlenül Putyinnak még így sem kellett volna belemennie!

Na most akkor döntsd el kinek van igaza! A világ nem fekete és fehér! Mindenkinek meg vannak az érdekei.

2022. okt. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, a fideszesektől ilyet ne kérdezz mert ők úgy sem gondolnak bele. Ők szt hiszik körülöttük forog a világ.
2022. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudok azonosulni azokkal a gondolatokkal, hogy pl

jobb ha orbán lop, mert így az országban marad a pénz és nem viszik ki a zsidók.

2022. okt. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hiába hiszi bárki, hogy a világ körülötte forog, szerencsére a világ megváltozott.

Mostmár van végre árnyékkormány, van alternatíva.

Hoztak egy sor fontos döntést, megvédik a rezsit egy rakás nagyon tehetséges emberrel.

Ezzel kell foglalkozni.

Végre Dobrev minden magyarnak személyesen adja ez EUs minimálbért és nyugdíjat. (tehát a minimálisat ami az EU-ban van)

2022. okt. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!