Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberálisok! Nagyon reményk...

Balliberálisok! Nagyon reménykedtek az általatok vágyott államcsődre?

Figyelt kérdés

2010 óta ugye folyamatosan bukik a kormány...


A Covidnál felcsillant a remény. Érezhető volt mennyire vártátok, hogy a magyar egészségügy bedőljön. Hát elmaradt akkor...


Most mennyire várjatok, hogy csőd legyen?



2022. okt. 3. 21:57
A kérdező szavazást indított:
Én nagyon! Már nincs más reményem, hogy Orbán bukjon, csak ha az egész hazánknak rossz lesz!
Nehéz időben még jobban nemzetként kell viselkedni. Mást akarok Orbán helyett, de ilyet nem kívánok, hiszen magyar vagyok.
Csak nézelődő vagyok a kérdés alatt...
22 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem éppen ezért szükséges váltás
2022. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 DK-s ***** válasza:
76%

Azt hogy mikor dől be az egészségügy, vagy mikor lesz államcsőd, neked majd a csúti csüngőhasú fogja megmondani.


Az egészségügy már bedőlt, az oktatás a végét járja, a gazdasággal együtt.

2022. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
23%

#2

Örülünk, hogy megosztod velünk, hogy mit mondtak a mai pártgyűlésen.

2022. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 árokpart ***** válasza:
40%
Nem vagyok liberális, se nem már kormánypárti, hanem egyszerű civil ember vagyok. Isten őrizzen egy államcsődtől, inkább azt kívánom, hogy kb. legalább Mikulásra rendeződjön úgy az ország sorsa mint amilyen tavaly decemberben volt. Viszont ha ezt az új kórházlátogatási rendet valóban bevezetik, akkor komolyan mondom, hogy jómagam fogok demonstrációt szerveznei ez ellen.
2022. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 DK-s ***** válasza:
58%

#3-nak:


Nem ma volt, egyébként pedig szívesen.

2022. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
A mihazánk se jobb semmivel mint a többi agyhalott.
2022. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
16%

#5

Vicces, hogy végül kiderült, hogy neked meg a kampósorrú mondja meg, hogy mikor van itt államcsőd, meg egészségügy összeomlást. :)

2022. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%

Ez lesz a mantra amikor beüt az államcsőd? Hogy a dollárbaloldal ráolvasással elátkozta az országot?

Máglya is lesz? :D

2022. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, szerinted jól mennek a dolgok az országban?
2022. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 DK-s ***** válasza:
78%

#7-nek:


Akkor most elmondom neked, hogy mi a vicces!


Mindig is érdekelt az apai származásom, ezért sokat kutakodtam a vezetéknevem kapcsán, de semmi érdemlegest nem találtam. Az anyait ismerem: Sváb.


Nemrég összefutottam apám testvérével (apám már nem él), és egyszerűen rákérdeztem hogy tud -e valamit az eredetünkről, mert én semmit nem találok.


Jót röhögött az öreg, majd elárulta hogy az apja (nagyapám) a 30-as években nevet változtatott, hogy ne vigye el a Gestapo.


Igen, egy Sváb zsidó vagyok, baxki!

2022. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!