Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egészségügyi dolgozók. Vajon...

Árokpart kérdése:

Egészségügyi dolgozók. Vajon mi lehet Pintér Sándor célja azzal, hogy a betegeket a kórházakban csak előzetes bejelentkezés útján lehet majd látogatni? Van ilyen egyáltalán más országban?

Figyelt kérdés
Ha teszem azt beteg vagyok és én fekszem bent és felhívom a hozzátartozómat, hogy hozzon be gyorsan valamit akkor az én szavam nem fog számítani?
2022. okt. 3. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A pénzhiány és létszámhiány miatt nyilván nincsenek napi 24/24 órában tisztességesen ellátva a betegek, szóval mikor jön hozzá látogató, legalább addigra ki fogják mosdatni a saját húgyából, szarából.
2022. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

De számít. Csak ez a tény, valamint az, hogy meghalsz a kórházban, független események.

Sándorunknak nincs célja, hacsak az nem. hogy eleget tesz a parancsnak. Annak meg az a célja, hogy ne látszódjon az orvoshiány, a nővérhiány, a gyógyszerhiány, a műszerhiány, ... na meguntam, a többit nem sorolom. De a kórházban majd megtapasztalod. Ha ugyan bevisznek. Mentős sincs elég.

2022. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha nem fekszel be magyar kórházba.
2022. okt. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Inkább hozna a kormány egy rövidtávon népszerűtlen intézkedést, hogy részlegesen fizetőssé tenné az egészségügyet, de mi az, hogy szinte börtönt csinál a kórházakból. Ilyne hír hallatán a fél országnak már utcán kellene lennie.
2022. okt. 3. 23:54
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Meg az, hogy nem választhatsz majd orvost magadnak. Lassan már azt is meghatározzák majd, hogy mikor maszturbálhatsz, s mikor nem. Na meg, hogy mikor szexelhetsz.
2022. okt. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
#5 A CSOK az már elég jól körülírta... :)
2022. okt. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Rendőrállam egyik aspektusa. Mindent le kell jelenteni a hatóságoknak, és mindent listáznak. Kínába van hasonló rendszer, majd jön itt is a pontrendszer.


100 pontról indulsz 90-95 alá esel mert nem nyalsz be a rendszernek ki tudja mi lesz? Nem lehetsz csak árokásó melós? Elveszik a vagyonod?


Benzinkutakat is szemrebbenés nélkül komcsi módra kisajátították.

Covid idején katonai parancsnokokat rendeltek ki az igazgatók fölé.


Nem véletlenül nem jönnek az eu források, diktatúrát eddig finanszíroztak.

2022. okt. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó olyan jól megfogalmazta hogy egyszerűen nem tudok mit hozzáfűzni.
2022. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!