Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan van ezeknek a fiatalokn...

Honnan van ezeknek a fiataloknak ennyi pénze? Ezek szerint tényleg jó az életszínvonal Magyarországon hiába sipákol az ellenzék?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=UcQkMbCh938


Rengeteg luxusautó, rengeteg fiatal. Az mondjuk fogalmam sincs, hogy miből van nekik pénzük, mert én diplomás informatikusként keresek nettó 250-et, nem beszélek angolul szóval nem tudom nyugaton mi a helyzet és anyumékkal lakom együtt, de így is nehezen jövök ki hó végére. Viszont akkor csak jó lehet az életszínvonal, vagy fene se érti ezt. Nem tudom.

Na mindegy. Szóval mi a véleményetek a videóról?



2022. okt. 13. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen mondenki gazdag már költöznek ide usabol is akkora színvonal van
2022. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ostoba troll kérdés
2022. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lottó, pénzes szülők, stb.
2022. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Drakula ***** válasza:
87%
you tube bevétel + szponzorok + Rajongoi támogatások.
2022. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Hát ha diplomás informatikus vagy nettó 200ért, akkor vmit nagyon elbsztál barátom:D

Egyrészt hogy szereztél diplomát úgy, hogy nem beszélsz nyelvet? Eddig kötelező volt a nyelvvizsga. Ráadásul az informatika pont olyan szakma ahol gyakran látogatsz olyan oldalakat mint a stackoverflaw, hogy megoldást találj egy problémára, ahhoz meg kell tudni angolul. Eleve, magyar programenyelvrl sem hallottam még:D

És 200 nettónál még az állami helyek is többet adnak:D


Egyébként meg ha beírod a google-be, hgoy "gazdag fiatalok" akkor csodák csodájára gazdag fiatalokról fog feljönni tartalom. Szóval ha luxusautókról nézel videót, akkor abban a videóban bizony luxusautók lesznek:D


De ha megnézed a bérmediánt, az nettó 240-250ezer körül van, azaz a dolgozó lakosság FELE kevesebbet keres ennél. Vszeg nem ennek a felének van luxusautója:D


De pl én jómódúnak tartom magam. 3 éves bölcsészdiplomával havi nettó 370et keresek (+33 cateteria). Feleségem mondjuk pedagógus, szóval... ő nem..:D dee magánban heti 11 óra alatt megduplázza az összbevételét. Plusz hitelből meg családi sgítségből vettünk egy kis lakást amit kiadtunk, az is termel havi 120at. Dolgozunk, gyűjtögetünk. Havi 750-850 körül van kettőnk bevétele.

Mondjuk luxusautónk sosem lesz, az biztos:D Inkább veszünk egy családi házat, annak több haszna van.

2022. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

"én diplomás informatikusként keresek nettó 250-et"


Az diplomás informatikusként nagyon kevés. Duplájára is simán rábólintanak.

2022. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Legális feketegazdaság által talán.
2022. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy nem a népesség 5%-a határozza meg a 95% életszínvonalát.


A legszegényebb afrikai országban is vannak akik luxusautóval szaladgálnak, miközben a 90% meg napról napra él, és még iható vízhez is alig fér hozzá.


Ne haragudj, de ha erre nem jöttél rá magadtól (mert ez egyszerű logikus gondolkodást igényel), megértem hogy miért keresel informatikusként ennyit.


Máskülönben a lehetséges megfejtés:

- Profibb informatikusok mint Te

- Gazdag családi háttér

- Saját vállalkozás

- Bűnözés

- ... és még remgeteg oka van.


Kicsit azrt érzem trollkérdés... de azért megerőltettm magam.


Tanulj nyelvet (angol) mindenképp, alapvetően profi programozással, IT-Sec-el, hálózati architect tapasztalattal, nagyvállalati rendszerekkel itthon, vagy itthonról külföldre (távban akár a legkisebb faluból is) kb 2 milliót is lehet bruttóban keresni. Havonta! Egy IT-s ismerősöm itthonról dolgozik Dubai-ba (igaz olyan cspatvezető szerű is egyben, és az UAE azért más világ)... 5 milló havonta. Csak mondom...

2022. okt. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Ja... Feketegazdaság... ami legális :D


Kávéültetvény esetleg, mire gondoltál?

2022. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" mert én diplomás informatikusként keresek nettó 250-et, "


euro/nap?

ez így havi kétmilla forintban.


hihetőbb, mint a 250.000 Ft/hó

2022. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!