Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Idén a karácsonyi roham is...

Idén a karácsonyi roham is kisebb lesz?

Figyelt kérdés
Most, hogy bezuhant a kiskereskedelmi forgalom, ez a karácsony előtti időszakban is meg fog látszani?

2022. okt. 18. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb lesz, mert az emberek nagyobb kedvvel szórják el a pénzt most, hogy a forint értéke folyamatosan csökken.
2022. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem számítok nagy pénzszórásra, mi se tervezzük, nagyon drága lett minden. Szerintem egyszerűbb ajándékok lesznek, mobil helyett könyv, stb. Visszatér majd a zokni-korszak 😁
2022. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Épp ellenkezőleg. Próbáljuk megtakarított vagyunk gyorsan felélni, míg a hiperinfláció bedönti a forintot. Én dupla pénzt költök karécsonyra a GAMER pijacon
2022. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Persze, rekordméreteket fog önteni a kampány ami adakozásra szólít,Évről évre több a szegény ember, csak a fidesz fanok nem látják.sok helyen csak egy karácsonyfa lesz és 1-2 ajándék,az is csak a kisgyerekeknek.ünnepi ételre sem fogja futni százezreknél.majd szerveznek ételosztást(csak a fidesz szervezhet, másoknak engedélyt kell kérniük) ahol nem tudnak annyi ételt főzni hogy mindenkinek jusson.aki egyszer lecsúszik ebben az országban annak vége van, csak a nyomorúságos halál vár rá.
2022. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Kb ugyanakkor forgalom lesz mint eddig.
2022. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Én kisebbre tippelnék. Gázárak, infláció és egyebek miatt a legtöbb embernek kevesebb pénze van arra hogy ajándékokat vásároljon.
2022. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
#6 kisebb visszaesés nem kizárt. Viszont ahogy itt páran éhen akarnak fagyni az túlzás.
2022. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Érdemes áttérni arra, hogy a kotont nem dobja el az ember, hanem egy gumi jó lesz több menethez is!xDDDDD
2022. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért is ne röhögnénk körbe tragédiákat, nem?
2022. okt. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb lesz, de több olyan hülye lesz aki személyi kölcsönt fog felvenni az ajándékokra. És majd februárban néznek nagyot, mikor nem tudják fizetni a részleteket mert elvesztik a munkahelyüket. Pont mint 2009-ben.
2022. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!