Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg van olyan fideszes...

Tényleg van olyan fideszes aki komolyan elhiszi azt, de a kormánynak nincs felelőssége abban, hogy így mennek fel az árak meg ilyen magasak az energiaárak és mindennek csak a nyugat, Brüsszel az oka?

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 20:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
9%
Nem hit kérdése, hanem mindenki tudja, hogy Blüsszel és Solos miatt kell nyomorognunk.
2022. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Egész nap ezt kalapálja a fejükbe a fideszmédia, illetve 12 éve folyik az agymosás, hogy bármi siker az a fidesz érdeme, és ha probléma van, akkor azért mindig más a felelős.


A kritikus gondolkodást kinevelték belőlük, ha volt is valaha.

2022. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Hogy van e ? Szerintem csak olyan van, én eddig akárhol fideszes ember válaszát olvastam, két dolgot írt le mindig, mocskos libbantak és szemét Brüsszel, illetve hogy a kormány alatt mennyit javult az ország, szóval ne félj a propaganda gépezet megtette a kellő hatását.
2022. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
6%
Mivel az energiaárak (és más árak is) egész Európában megugrottak, nehéz elhinni, hogy van olyan értelmes ember, aki szerint ez a Fidesz hibája. Én nem is ismerek ilyet, csak pár itteni anonim libbant nyomja ezt a hülyeséget.
2022. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
11%

1.


Ezer ajvé és córesz, mind tudjuk, hogy Putyin, a rejtőzködő szélsőjobboldali erők és Trump az oka.

2022. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Inkább csak olyan fideszes van. A kormány megfelelő helytállását soha nem kérdőjelezik meg. Elhiszik, hogy az EU-ban rajtunk kívül mindenki hülye, csak mi vagyunk a helikopterek. A nagyon sokáig istenített lengyelek is egy libsi csürhe lett, miután elpártoltak tőlünk az oroszbarátság miatt, azt meg se kérdezik, hogy mi van ha mi megyünk szembe az autópályán.
2022. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
4es és a forint romlás, az nem játszik véletlenül közre ? Csak félve kérdezem, hogy ha behozok egy terméket egy adott országból, ami nálunk a dolgok 90 százalékánál így van és eddig fizettem érte 20 eurót ami 6400 forint volt most meg ugyanazért a 20 euróért 8000 forintot fizetek akkor érted eljutott a fejedig vagy nehéz az átváltás meg az ezres számok, mert akkor bocsánat.
2022. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Persze , az osszes elhiszi. A propagandagepezet duborog, es sokan nem tudnak mashonnan tajekozodni, vagy nem tudjak hogy honnan is kene valojaban. Ha 12 eve traktalnak valamit a fejedbe , Te is el fogod hinni. Es ez az egyik legnagyobb problema. A propagandamusorokban nincsen semmilyen onkorrekcio, semmi kontroll, soha semmilyen hibat nem ismernek el, de meg aprobb tevedeseket sem. Mindig csak es kizarolag mas lehet a hibas. Ha viszont valami sikerelmeny van, az csak a kormany erdeme, azert egyedul kuzdottek meg es semmi segitseget nem kaptak hozza, SOT, meg a nematalakito Sorosberenc gyikemberek meg szabotalni is akartak. Ugye ez is a propaganda narrativaja.


A masik problema pedig a social mediaval van. Ugyanis azt tudni kell hogy az ilyen platformok mint a Facebook, egy lathatatlan vedoburokba helyezi az embereket. Az algoritmus idovel felmeri hogy mi az erdeklodesi korod, ez a politikai beallitottsagodra is vonatkozik, es teljesen elzar a masik oldaltol. Nekem pl csak “baloldali” hireket, hirportalokat dob be, (hal istennek) Origo vagy Prostisracok soha nem jon fel. Na most ez Nekem jo, nem latok ilyen szennylapokat. Viszont a fideszeseknek rossz, mert ezaltal oket csak az agymasogepezet eri el nap mint nap, evek ota. Ha akarjak ha nem, egesz nap Brusszelt meg Sorost kapjak az arcukba. Valamilyen szinten a Facebook algoritmusa meg karosabb is mint a TV2, ami eleg durva.

2022. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
9%

8.


Ez kicsit érdekes - és ezt nem csak a te hozzászólásodban olvasom - hogy a jobboldali média elfogultsága az rossz, a balé viszont rendben van. A jobboldali ellen nem egyszer fellépett a fészbúk, twitter meg a többi, a balnak ugyanazt elnézik.


Nem gond ez, csak "érdekes".

2022. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
8%
Hát mert mi tehetne róla? Az ország 10 éve folyamatosan fejlődik. A GDP-énk EU TOP 5-ben van benne évek óta, erre beütnek az idióta brüsszeli szankciók
2022. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!