Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » ☝️Megint semmibe veszi a...

☝️Megint semmibe veszi a baloldal a vidéki embereket, most október 23-ával kapcsolatban?🤮

Figyelt kérdés

"Gyurcsányék szerint csak Budapesten lehet ünnepelni. A vidékgyűlöletük miatt vesztették el ilyen szánalmasan a tavaszi választást is."


"Újabb és újabb bizonyítékát adja a baloldal annak, hogy képviselői csak Budapestben képesek gondolkodni, és nem érdekli őket a vidék, a vidéki emberek. Zajlik a műfelháborodás a közösségi oldalaikon, miután kiderült, hogy Orbán Viktor miniszterelnök október 23-án nem Budapesten, hanem Zalaegerszegen mond beszédet."


[link]


Mit gondol a bukott gyurcsányista baloldal eme cselekedetéről, ön szerint rendben van ez így?



2022. okt. 19. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 Amúgy gyanús, hogy a szmájlis kérdező stílusa pontosan egyezik az Origo-s cikkek stílusával. Kíváncsi lennék ezért mennyit fizetnek.
2022. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tök jellemző, hogy a gyakorin magázódnak az emberek (Mit gondol....). Atyaúristen, micsoda szint ez, hogy már itt kell terjeszteni az igét. Komolyan valaha jobboldali emberként már komoly identitászavarom van.


Én még úgy nőttem fel, hogy a gyakorikerdesek.hu politikamentes volt és kb a "virslitől terhes lehetek-e" szintű volt.

2022. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2 napja megvolt a napi gyurcsányozásod, ma még nem gyurcsányoztál igyekezz mai napból kb röpke 3,5 órát van.
2022. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok fideszes, de ezzel egyett tudok érteni hogy az ellenzék konkrétan leszarja a vidéket, ezt az áprilisi választási eredményen meg lehet nézni.

Egy apropó rólam

Pestről nekem nem jut semmi más eszembe a kórházakon kívül.

Ezért, ha valaki megkérdezi tőlem hogy mi jut az eszembe budapestről kapásbók azt válaszolom hogy korház, orvosok

Mütét

Nekem Budapest=orvosváros

A vidék viszont nekem sokat jelent

2022. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vicces, amikor egy Fideszes azzal kezdi, hogy ő nem Fideszes, hogy hitelesebbnek tűnjön. Majd beböfögi hogy neki a vidék sokat jelent, miközben a neve is az, hogy "Kari Geri"... :D
2022. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!