Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most volt nálunk egy ember...

Most volt nálunk egy ember aki népszámlálónak mondta magát. Kérte a kódot, amit az online kitöltés után kaptam. Azt mondta az a baj a kitöltésemmel, hogy a földszintet fszt-vel írtam, a rendszer meg fs-t fogad el. Nem tűnik ez kamunak?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem, nem is kellett beírni, hanem kiválasztottam a földszint jelölést, tehát a rendszer maga írta be. Ha szélhámos volt, mit tud kezdeni ezzel a kóddal, amit megadtam neki? Ha nem volt szélhámos, lehetséges, hogy ilyen gagyi problémát nem tud kezelni egy ilyen népszámlálóprogram?

2022. okt. 25. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Jelszó és email nélkül elvileg semmit, de lehet, hogy a lakásod mérte fel.
2022. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem volt kamu. Én is nepszámláló vagyok, és eddig az összes földszinti címnél ugyanezt tapasztaltam, hogy valami miatt a rendszerben FS néven szerepelnek és nincsenek kitöltöttnek jelezve, pedig a lakók jelezték, hogy ők már kitöltötték az interneten.
2022. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Most kijön és felmér szóban is. Nem úsztad meg a látogatását. Feltölti ő is a magáét és már kétféle verzió lesz a KSH-nál
2022. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha a földszinten lax, kijön a Fidesz
2022. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Egyébként valahol ti tehettek róla. AMikor láttátok az fs-t a végén mielőtt leokéztátok kellett volna tudnotok, hogy így nem lesz jó. Miért nem folytattátok a szerkesztést? Az fszt sem helyénvaló, ugyanis fsz-t kell írni. Most minden földszinti lakásba vissza kell menni, mert a KSH nem fogadja a kitőltást, hiába töltöttétek fel
2022. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
#5 mert azt dobta fel a szoftver? Annak szabályait követte kitöltéskor, az már nem a felhasználó hibája, hogy hibásan fejlesztették le.
2022. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhetetlen, megvalósíthatatlan erőfeszítést igényelne, hogy abban a rovatban - ha van(nak), akkor a kezdeti üres karakter(eke)t kivágva - akár f-el, akár F-el kezdődő bármit(akárcsak ezt az egy betűt, ha ennyi van ott) tetszésüknek megfelelő betűszóra, szóra módosítsák.


Ilyenkor a programot vagy úgy írom, hogy csak választható adat, vagy csak kötött adat írható be, ha nem teljesül, akkor figyelmeztető szöveg megjelenítése mellett nem lehet továbblépni; vagy engedek valamennyi szabadságot, amit aztán egységesre alakítok.

2022. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"AMikor láttátok az fs"

Hol láttak fs-t, ha fszt-t írtak?


"ugyanis fsz-t kell írni"

Milyen fsz? Eddig még fs-ről volt szó.

2022. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
F*sza.
2022. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem mutatott valamilyen igazolványt ? Nálunk is volt egy hölgy , más kérdés miatt , de ő egyből mutatott igazolványt .
2022. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!