Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gender-hívők! Ha létezik...

Gender-hívők! Ha létezik társadalmi nem, akkor létezik társadalmi rassz is?

Figyelt kérdés
Tehát szerinetek ha a férfi nőnek érzi magát, akkor ő nő. Namost ha én fehérként négernek érzem magam, akkor néger vagyok?

2022. nov. 2. 22:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%

Felőlem kérdező igen, ha neked így jó.


Mondjuk rögtön kevered a gendert a sex-el, szóval hagyjuk.

2022. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%

Igen, Amerikában már vannak akik ezért harcolnak. Transzrasszúaknak hívják magukat, vezetőjük egy fehér nő, aki azt állítja, hogy mivel csóró családban nőtt fel és szereti a rap-et, ezért ő "lélekben feka". Lassan ott vagyunk, mint amikor a South Park-ban Kyle négerré műtette magát.


Még 10 év és eljutunk Kyle apjának delfinoplasztikájáig, és akkor már transzfajúság is lesz. "Én egy medve vagyok, és ha te ebben nem vagy hajlandó hinni, akkor náci vagy!"

2022. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Igen, itt a bizonyíték rá:

https://www.youtube.com/watch?v=jzCydizTSF4

2022. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%

#1

Én 23 éves vagyok, de nyugdíjasnak érzem magam. Elvárom, hogy innentől kezdve kapjak nyugdíjat.

2022. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
14%
Társadalmi nem se létezik. Pontosabban amit annak neveznek, az egy ellenőrizhetetlen, bizonytalan fogalom, amire éppen ezért nem lehet valódi tudományt építeni, de a megszállott liberális genderkurzusus bölcsészeknek ezt hiába magyarázod.
2022. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
4; jó ötlet, máris én is annak érzem magam!
2022. nov. 2. 22:48
 7/29 anonim ***** válasza:

Akkor bekened magadat cipőpasztával és az vagy


Ha meg egy negró fehérnek érzi magát akkor egy kis hipó kérdése és fehér lesz mint Jackó.


Igaz mellékhatások tekintetében kérdezze meg kezelőorvosát!

2022. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
22%
#6: Egyébként viccelődtök ezen, de sok országban a nők előbb mehetnek nyugdíjba, mint a férfiak, és sok országban bevezetik a jogi nemváltást, sőt, az EU most azt akarja, hogy még pszichológiai vizsgálat se kelljen hozzá. Innentől minden férfi nőnek vallhatja magát, és elmehet előbb nyugdíjba.
2022. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

"Akkor bekened magadat cipőpasztával és az vagy"


Te miért támasztasz feltételeket ahhoz, hogy mitől lehetek néger? Náci vagy?

2022. nov. 2. 22:52
 10/29 anonim ***** válasza:
4 nem vagy ezzel egyedül :)
2022. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!