Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népszámlálás nincs meg a kód?

Népszámlálás nincs meg a kód?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elektronikusan bekuldtem a kérdőívet, amit a végén le is mentettem. Tehát megvan az egész kitoltve.


Viszont valamiért nincs Visszaigazolo kódom, tehát olyan, mintha a végén nem nyomtam volna meg a véglegesitest és bekuldest.


Már kétszer járt itt a népszámlálo, nem voltunk itthon, hagyott üzenetet. (grrr!!!)


Van egy emailcim, ahonnan elkerhetem a Visszaigazolo kódot, de ott meg kéri azt a kódot, amit postán kaptam és amivel beleptem. Ez már nincs meg, mert akkor kidobtuk a kukába, ahogy online kész lettünk vele.


Lehet hogy ezért nem kapok választ az emailre azóta se, csak a pontos címemet tudtam rá megirni.


Gyűlölöm már ezt az egészet, de nem akarok bírságot kapni emiatt.


Járt így még valaki?


2022. nov. 6. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már mind1. Lejárt az elektronikus kitőltés lehetősége. Be kell engedni az asszonyságot a lakodba
2022. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Csalás a népszámlálás! Csak azt nézik mennyi besorozható ember van, a házakat meg a karbonadó miatt! Semmit sem vesztesz ha nem töltöd ki!
2022. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Tojjál rá, kutyát nem érdekli a népszámlálás.


Amúgy is pintér kezében vannak az adatbázisk ami feleslegessé teszi a népszámlálást.


Én végighazudtam, ha kiderül hazudtam akkor meg nem anoním. Hazugságra hazudni pedig nem bűn.

2022. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb különböző hibák miatt az 1%-ot úgyis kihagyják, ezzel nem kell foglalkozni. Úgyis lesznek páran akiket duplán számolnak, sok nemzetiségi negyedet meg inkább csak megtippelnek, mert nem mernek bemenni.
2022. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jól van akkor hagyom a francba. Csak mondogatta olyan hülye lelkiismeretes vagyok, de ez kimondottan idegesít. 😂
2022. nov. 6. 15:26
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondogatta = mindig.
2022. nov. 6. 15:27
 7/13 A kérdező kommentje:

"Már mind1. Lejárt az elektronikus kitőltés lehetősége. Be kell engedni az asszonyságot a lakodba."



Ezt én értem. Be is engedtem volna, de nem voltunk itthon, elvileg 3x keres, sztem nem leszünk itthon akkor sem.

2022. nov. 6. 15:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért csak ésszel!... [link]
2022. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mint írtam, elkuldtem a ki töltött kérdőívet, aminek a lementett változata megvan.


Plusz kértem e-mailben a Visszaigazolo kódot.


Plusz kétszer már nem voltunk itthon.


Tehát nem arról van szó, hogy nem vagyok együttműködő.


A kérdésem a visszaigazolo kód hiányára, valamint a meg nem válaszolt e-mailemre íródott ki.

2022. nov. 6. 15:48
 10/13 anonim ***** válasza:

8-as


hogy büntetnek meg ha anonim a dolog elvileg és az ország jó része nem is ott lakik ahol tartózkodik?


Megbüntetik azt akit nem találnak egy név nélküli adatbázis töredékbe?


Ugye az volt a duma hogy az adataidat ripityára tördelik és nem köthető személyhez. Akkor most hogy bünteted meg?


Jópofa, melyikben hazudnak?

2022. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!