Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig fogg még az állam...

Meddig fogg még az állam szórakozni az állami napelem pákllyázattal?

Figyelt kérdés

Elméletileg ez a pályázat a kispénzű embereknek készült és két verziós napelem pályázat azt hiszem 3millió forint a kibővített nyílászáró ilyesmi meg 11millió forint.Szóval a lényeg az lenne,hogy költség mentes de már ott jár,hogy bele kell fizetni és nem is kicsit mert az árak folyton emelkednek,sokan kuszáltak már belőle kispénzű vagy nyugdíjas emberek mert nincs annyi megtakarításuk,hogy nagy összegeket belefektessenek.

Én most pl a nyílászáróval küszködök,1470000Ft van a megnyert majd tizenegy millió forintban nyúlászáróra,anno mikor számoltattam olyan 1570000Eft-ből lett volna meg,aztán felment 1950000Ft-re akkor kivetettem egy két ajtót olcsóbb lett utána gondoltam kicsit többet belerakok egy cégtől kaptam 2600000Ft-ot de egy másik adott egy 2370000Ft-os ajánlatot mondom ez utóbbi jó lesz,erre beütött a nem tudunk több napelemet kötni a hálózatra állj bejelentés akkor pályázat pihen addig meg felvitték a 2370000Ft-os ajánlatot 2912000Ft-ra az majd fél millió forintos emelkedés.De,hogy a tökömbe azt mondta a fickó ha nő az euró feljebb megy az ár,ha esik akkor kicsit lejjebb.Nos tudtommal az euró kicsit lejjebb ment mégis akkor ,hogy lett majd 3millió forint a nyílsászáró,de a legnagyobb szarság,hogy az állam addig húzza ezt a dolgot míg mindenki kiszáll de gyanú,hogy vagy nincs pénz vagy ezt is elfogják lopni.



2022. nov. 6. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Húzz egy sorszámot, és állj sorba az "így jártál" kártyádért.
2022. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki egy bűnszövetkezettel üzletel ne csodálkozzon ha átbaxxák.
2022. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2/


Ennyi erővel te is bűnszövetkezettel üzletelsz mert fizeted a számlákat...

2022. nov. 7. 09:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Értelmesebb válaszokat kérnék ha lehet.
2022. nov. 7. 09:25
 5/8 HSz76 ***** válasza:

Nem értem a kérdésed. Nyertél a pályázaton? Ha igen, és közben emelkedtek az árak, akkor az a Te bukód. Minél előbb csináltasd meg.

Napelem is van a projektben? Ha igen, és még nem adtad be a hálózat felé a csatlakozási igényed, akkor lehet a teljes pályázatt elbukod. Elvileg sziget üzemű rendszert nem támogatnak.... Ennek nézz utána, várd meg a rendeleteket.

Nincs pénze az államnak. Illetve erre nincs, ahogy a pedagógusok béremelésére, és sok másra sincs... Más a prioritásuk. Ennyi.

2022. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5/


De nem tudom megcsináltatni míg a pályázat teljesen be nem indul,max árajánlatokat tudok kérni amit már csomószor megtettem már én szégyellem magam.Határidőre be lett adva a kérelem úgyhogy még becsatlakoztatnak a rendszerbe,és a pályázatot megnyertem anno.Ha nincs pénze az államnak akkor miért hirdet pályázatot kevesebb pénzű embereknek?Nekem ez így értelmetlen dolog mert elméletileg erre kaptak az uniótól pénzt ha csak el nem sikkasztották már azt is.

2022. nov. 7. 14:44
 7/8 HSz76 ***** válasza:

Ha megkapják a pénzt az uniótól (sok ok miatt jelenleg visszatartják), akkor felpörögnek a dolgok.

Addig nem tudsz mást, mint várni, vagy saját kockázatra (akár bankhitellel) belevágni.

Türelem.

Sajnos a mai kormány sok mindet elszúrt, de ez rajtad nem segít semmin...

2022. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7/


Hát a magam belevágás min egy félévvel ezelőtt érte volna meg sajna mivel nem szeretnék hitelt felvenni.Igen most várakozok aztán meg látjuk mi lesz az árakkal.

2022. nov. 7. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!