Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok az állami felső...

Mit szóltok az állami felső vezetők fizetés emeléséhez?

Figyelt kérdés

[link]



Szegényeknek, már kezdtem aggódni mi lesz velük🥹 4-5 Millióból tengődnek. Tegnap meg egy néni odament a sogórnőmhöz hogy nem tudná e megvenni neki az ársipkás tejet, mert nincs rá pénze.


Ebben az még a gyönyörű hogy aztán majd a köcsögök fizetés emelése felhúzza az átlagbért, aztán telipofával hirdetik hogy nőtt az átlagbér. Milyen csodálatos itt élni



#fizetésemelés #átlagbér #Állami vezetők #Dr Orbán Viktor Mihály Hozé Alvarado miszterelnök
2022. nov. 11. 06:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Amíg a fideszre szavaznak addig nincs min csodálkozni.a felsővezetők bére önmagában nem jelent semmit,az a baj hogy idegen érdekeknek dolgozik az összes,a fidesszel együtt.
2022. nov. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Marika néni vagyok, 80ezer Ft a nyugdíjam, de én ezektől a drága emberektől nem sajnálom. Az ország megmentői, adtak nekem hatósági áras farhátat, krumplit, tejet, tojást. Nekem ez a lényeg, máról holnapra élek, de ha ez az ára annak, hogy ne jöjjön ide az emelbtq, meg a migránsok, akkor én mindenemet odaadom a szentatyáimnak. Hajrá Magyarország, hajrá Magyarok!
2022. nov. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Cinikus döbrögik...


Am igazából nem lenne ez a pénz sok nekik....a gond az hogy a saját országuk lakóit viszont direkt tartják szegénységben, hónapról hónapra élésben. Nem céljuk hogy a Magyarsàg jobban éljen, sőt!

2022. nov. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Örömmel látom, hogy a nép derék szolgái fáradságos munkájuk jutalmául az eddiginél is több farhátat és krumplit tudnak majd venni a fizetésükből.
2022. nov. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Amig állami felsővezető vagyok, addig örvendezek nekije...


ez az illiberalizmus lényege, amig nekem jó, a többi nem érdeke!

2022. nov. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Tudod mit mondok?


Megérdemlik!


Mármint azok, akik immár negyedszer ezt a pofátlanul lopkodó bandát a hatalomba szavazták!

2022. nov. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fideszeseket kérdezed, akkor szerintük minden rendben van, semmi gond nincs azzal, hogy a kormány szerint az infláció alatt kell maradniuk a fizetéseknek, míg a sajátjukat szépen emelik.
2022. nov. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Pont lesz@rom.

Szerintem kedves kérdező te is szívesen felvennéd...vagy szerinted más országokban mennyit keresnek az állami szektor vezetői??

Ennyit!

2022. nov. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
8: normális országban ilyenkor nem emelik a saját fizetésüket, hanem ők is elszenvedik a fizetésük értékcsökkenését, amit az emberektől elvárnak
2022. nov. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
9# na sorold a példákat... várom!!
2022. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!