Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnak a fideszesek a 2...

Mit szólnak a fideszesek a 2 milliárd forintba kerülő kamu nemzeti konzultációra?

Figyelt kérdés

Fideszesek kedvéért: a 2 milliárd az 2000 millió forint! Ennyi felesleges pénz van egy csak kitalált hülyeségekből álló kérdőívre, ami célja hogy orbán kimossa magát Brüsszel előtt, és a népre tudja fogni minden hülyeségét...


Tucatjával zárnak be iskolák megyénként, mert nem tudják fizetni a fűtést, tucatjával mennek csődbe vállalkozások orbán miatt, ezrével lesznek munkanélküliek miatt de hát iskolára, munkahelyteremtésre nincs pénz, ilyen kamu kérdőívekre meg van!



2022. nov. 11. 09:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
14%
Azt hogy kitőltöttük becsületesen!
2022. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
8%
Körbenéztem, nemhogy tucatnyi, de egy iskolát sem láttam bezárni, a vállalkozások nem mennek tönkre, úgyhogy nem kéne itt összehazudni a fél világot...
2022. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Szeretik ha a közpénz megy a haveri zsebekbe.
2022. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
32%

Én fideszesként is tudom, hogy ez kb csak kidobott pénz, és amúgy arra van, hogy a bizonytalan szavazókat "szinten" tartsák, hogy úgy lássák, hogy a kormány kíváncsi rájuk. Másra nem nagyon jó, mert úgyis azt csinál a kormány, amit akar.

A kérdés második fele szerintem is túlzó, nehéz idők jönnek, de tucatjával nem zárnak be iskolákat, pláne nem megyénként, szóval nem kell kamuzni meg provokálni.

2022. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
7,6 milliárd volt, de ki számolja...
2022. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen drága gyújtósom még sose volt.
2022. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

2-es, nem mennek tönkre a vállalkozások? :D :D Téééényleg? :D 1% tudtt visszaregisztrálni a KATA alá. :D Sokan át tudtak menni átalányba, sokan meg nem. A főbérlőm könyvelő, direkt kisvállalkozókkal foglalkozott, 19 partnere volt, 9 ment tönkre augusztus végén.


Anyukám tanár, az ő sulija marad, de a környéken kettő kicsi zárt be és vonták össze, pont anyukámékéval. Kevesebb mint 1 tanár érkezik az oktatásban 10 kimenőre. Nincs semmi gáz, és 20 év múlva nem fogy el az összes tanár, ja...

2022. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
2-es nagyon körülnézhettél. Nálunk a városban bezárt egy csomó étterem, amik nyitva maradtak, azok is 10-kor zárnak, cégek leépítenek, színház bezárt, egyetem nem tudja fizetni a rezsijét, fürdő menthetetlen...és ez persze mind tovább fog gyűrűzni: munkanélküliség emelkedése miatt csökken a vásárlóerő, ami miatt újabb vállalkozások zárnak be, amitől még több munkanélküli lesz...
2022. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Pl 200 iskola kaphatott volna 10 millió forintot. De helyette megy a cirkusz a birkáknak :D
2022. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Köszönhetitek az EU-s elvtársaitoknak, hogy jelenleg itt tartunk.

Putyin kb az elején evvel kezdte: ne pofázzatok bele, mert ráfáztok.

És tényleg.

2022. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!