Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek még mennyi idő,...

Szerintetek még mennyi idő, amire összeomlik a gazdaságunk?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam. Elnézegettem az ismerőseimet és rájöttem, hogy az értelmesebb és erősebb ismerőseim szinte kivétel nélkül külföldre mentek. Ott dolgoznak, ott élnek, ott rendezkedtek be és nem úgy tűnik, mintha haza akarnának térni. Én a 30-40 éves korosztályba tartozom. Megvizsgáltam az itthon maradt ismerőseimet is. mondjuk az 1 %-uk kb, aki itthon meg tudta csinálni a szerencséjét. A többi pedig az ismerőseim közül itthon maradtak vagy már nyugdíjasok, vagy selejtes gyárimelósok. Na igen ám, de adódott a kérdés: ki a tököm fogja fizetni utánam a nyugdíjat?

Aztán ezután rengeteg kellemetlen kérdés fogalmazódott meg bennem. A legutolsó kérdés, ami betette a kaput, hogy mégis ki az a hülye, aki egyáltalán el szeretne vezetni egy ilyen Magyarországot? Itt már a hányinger kerülgetett és a reménytelenség. Nem lenne bölcsebb inkább önként az Oroszországhoz csatlakozni, mint ezt a helyzetet így elfogadni?

Tegyetek helyre légyszíves! nevezzetek hazaárulónak, vagy aminek akartok, de ébresszétek fel valahogy bennem a reményt!



2022. nov. 11. 16:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ez csak attól függ mikor jut hatalomra csellel, gánccsal a Gyurcsány-Apró klán!
2022. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Érzed a fejeden az apró koppanásokat? (Infláció, élelmiszerválság, energiaválság, kamatemelés, adóemelés, Európa legmagasabb ÁFÁja, stb.)


Ezek bizony már az omlás első törmelékei! És még csak most jönnek a fájdalmasabb darabok!


De ti szavaztátok meg magatoknak ezt a bandát, az "unortodox" garázdaságpolitikájával együtt!

2022. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Már a kamatok az egekben vannak, de a kormány "maximalizálta" a 20 milliónál nagyobb betétek kamatait.


Magyarul is leírom hogy mindenki értse:

A kormány nem fizeti ki a kamat egy részét, ez már részleges államcsőd

2022. nov. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!