Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosoknak kötelező szeretni...

A balosoknak kötelező szeretniük az LMBTQ-t?

Figyelt kérdés
Sokszor azt érzem tetszenek a baloldali, zöld, progresszívebb gondolatok és egyetértek a nagyobb újraelosztásban, mert a társadalomban szükség van a nagyobb egyenlőségre és a tehetősebb rétegeknek több felelősségük van a szegények felzárkóztatásában. A környezetvédelem és fogyasztás csökkentése is szimpatikus gondolatok számomre, szóval vonzó a baloldal ilyen szempontból. De az LMBTQ az egy no-go, mindenki éljen úgy, ahogy akar, de ebből ilyen propagandát csinálni taszító. Csak balosoknál azt látom ők egyszerűen nem mernek ebben a témában ellenvéleményt mondani és teljes mértékből tapsolnak az ilyeneknek.

2022. nov. 11. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Én baloldalikent szimplán nem érzékelem ezt a propagandát, pontosabban a melegekrol szóló propaganda csak a jobboldali médiában jön szembe, valahogy se a való életben, se a nemzetközi hírekben nem jön szembe semmi ilyesmi, ehhez konkrétan ilyen hírekre kell szűrni, ha valaki ilyen híreken akar háborogni.
2022. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem arról van szó, hogy nem mernek ellenvéleményt mondani, nem akarnak. Ha hiszed, ha nem, létezik pl. homofób baloldali, csak nem ad neki hangot.
2022. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Igazából sokan vannak a baloldalon olyanok, akik csak azért szavaznak oda, mert utálják a Fideszt, de az LMBTQ-ból, migrációból éppúgy nem kének, mint a jobboldaliak.
2022. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Az origo-n kívül sehol sem találkozom LMBTQ-val. Úgy gondolom, hogy ez csak egy elterelés a valós problémákról, mint például a megfizethetetlen élelmiszerárak.
2022. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Miért lenne kötelező?

A világ azért nem fekete fehér, de még a politika sem.

Én alapvetően baloldali jellegű nézetekkel rendelkezem, mégsem vagyok baloldali, mert Magyarországi baloldal az meh.. hagyjuk...

Vannak jobboldali dolgok, amikkel egyetértek, de mégsem vagyok mondjuk kifejezetten FIDESZ-es.

De vannak dolgok amikkel nem értek egyet a baloldali politikában sem, pl. az LMBTQ. Egyenesen elutasítom. És nem a melegekkel van bajom, hanem azokkal, akik ebből reklámot csinálnak és már a gyerekeket is próbálják átformálni. Undorító... Oroszok például még az egyszerű melegeket sem tűrik meg sajnos, de egy LMBTQ-st legszívesebben kb kiűznék a világból, és ebben igazuk is van.

2022. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez az LMBTQ csak jobboldalon téma, mi elég ritkán találkozunk vele, de akkor sem kerítünk neki különösebben nagy feneket.
2022. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

#7 Átlag jobboldali hozzászólása egy társadalmi kérdéshez.


AMúgy nem szeretni kell őket, hanem elfogadni és lehetőleg nem basztatni, meg pedofilnak titulálni őket lépten nyomon. Sajna ez a tekintetes minielnökúrnak nem megy.

2022. nov. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%
#8: Akkor hagyjanak békén a témával, főleg a gyerekeket. Máris sokkal szimpatikusabbak lesznek.
2022. nov. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
#10 Sajna én ezt a fajta humort kinőttem 14 éves koromban.
2022. nov. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
69%

A komcsik elutasítják az LMBTQ-t, ugyanis azt gondolják, hogy ezzel a témával "privilégium" foglalkozni. Ha belegondolsz Magyarországon is a szegényebb rétegek kb. nem tudják, mi az az LMBTQ. Vagy ha tudják is, nem foglalkoznak vele. A balosok pedig az egyenlőségért állnak ki, az LMBTQ lobbit pedig, ahogy utaltam rá, a tehetősebb,, kivételezett társadalmi rétegek témájának tartják. Kevés olyan igazi baloldalit ismerek, aki támogatja az LMBTQ-t. Sőt, ugye ott vannak azok a feministák, akik a transz nőket nem tartják nőknek, és azt gondolják, hogy jogtalanul kérik ki maguknak, hogy ők nők. Ezeket a feministákat le szokták transzfóbozni, és ezek a feministák eléggé balosak. Pl. a Partizánban is egy ilyen nővel beszélgetett Marci, ha gondolod, keress rá.

Amikor azt mondják, hogy bal oldal = LMBTQ, akkor azt egy valódi ideológia nélküli bal oldalra mondják, én azt gondolom. Egy igazi baloldali ellenzi az LMBTQ lobbit, és abszolút ezt tapasztalatom a környezetemben is. Szóval nekem az a furcsa, hogyha valaki magát baloldalinak tartja, és egyetért az LMBTQ-val. Mondom, ilyennel nem is nagyon találkozom.

2022. nov. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!