Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ti jobban szereti...

Ellenzékiek, ti jobban szeretitek Ukrajnát, mint a hazátokat, Magyarországot?

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 03:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nekem nincs hazám
29 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Húúú pedig olyan izgi volt, mikor megláttam a kérdést, olyan szavazást vártam, hogy "Igen, persze, naná" opciókkal :D
2022. nov. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Nemtom mijé szeretném jobban.
2022. nov. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2; hát állandóan drukkoltok nekik még akkor is, amikor a meggyalázva a történelmünket mélybe lökik a Turul madarunkat. Már arról is volt kérdés, hogy kellene-e a nekünk járó uniós pénzt inkább nekik adni. Ezért merült fel bennem a kérdés, hogy egy ellenzéki esetleg jobban szeretheti Ukrajnát Magyarországnál.
2022. nov. 12. 04:42
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
A történelem engem memérdekel, de , hogy ekkora drágaság van ez már borzasztó!
2022. nov. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem erről meg kell kérdezni a vezéremet, Viktortát, mert mivel "nem leszünk gyarmatok" egy olyan Brüsszel fennhatósága alatt, aki csak a pénzt adná a futballpályát elkészítésére, holott a SorosmigránsGyúúúúúrcsányemútnyócév nagy veszedelmet okozott a zembereknek, és épp ezért jött Viktorta, hogy a Sorosista múlttal...

De mi is volt a kérdés?:):)

2022. nov. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
20%
5: ez tipikus, azt se tudod, mi a kérdés, de jössz itt futballal meg Sorossal.
2022. nov. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
17%
5. Mondjuk akik a kérdést sem olvassák el, nem tudom minek jönnek gyakori kérdésekre.
2022. nov. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ilyen hogy jobban szereti, megtámadott ország, segíteni kell őket a bajban, én így gondolom fideszesként.
2022. nov. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%

#6,7


Először kommentelünk aztán olvasunk. Ez alap.

2022. nov. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Fsms ***** válasza:
75%

A kérdés maximálisan illeszkedik a fideszes narratívába, minden ellenzéki hazaáruló. Válaszolva kérdés nem.

Ellenzékiként nekem az bajom , ahogy a Fidesz elit az átmosott agyú nyáj , isteníti az oroszokat, Türkmén tanácsot etc.

Ellenzékiként Európához akarok tartozni és nem megint az orosz birodalom egyik tagállama lenni.

2022. nov. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!