Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz hogy nekünk ki kéne...

Igaz hogy nekünk ki kéne lépni az EU-ból az ukránoknak pedig be?

Figyelt kérdés
2022. nov. 12. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Nekünk csak vezetőt kellene váltani.


De ne mondd el senkinek, ezt mert csak saját felvetés: Orbán soha sem akar kilépni az Unióból, csak játssza az eszét. Brüsszel olyan kutya aki ugat de nem harap. Ezért lehet keménykedni Brüsszellel, a pénzek ugyan úgy jöttek mostanáig. De most harapott a kutya.


Ezzel szemben Moszkva pont az az eset akiknél nyalni kell az olcsó gázért, ami már a kukába van.


Ezért van ez az egész dolog a Fidesz körül, az oroszbarátság és eu ellenesség. De csúfos kudarc lett mindkettő, zsákutca. A Brüsszellel való kacérkodásnak hála most még lehet államcsőd is lesz. A Magyar gazdaság nem létezik Brüsszel nélkül. Ezzel szemben évekig nyaltunk Oroszországnak az meg méregdrágán adja a gázt is.


Gratulálok a vezetőtöknek!

2022. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem kéne. De nem csodálkoznék ha kibaxnának onnan. Orbán már semmit sem tart be a szabályai, értékei közül. Csak a pénz miatt van még. Kell az ingyen lóvé, hogy a felszínen tartsa a rendszerét.
2022. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát az ukránok a következő 10 évben tuti nem lépnek be.

A mi kilépésünkre is kicsi az esély bár ezt inkább a következő 5 évre merem csak mondani.


Kibaxni nem fognak.

2022. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha ennek az idióta libsinek brüsszelben az ukrán zselé kell nyíltan fasiszta azov gárdájával és nem zavarja hogy az oda küldött pénz és a fegyverek egy része eltűnik akkor lehet hogy jobban járunk az unión kivül mert ez nem az én értékrendem.
2022. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"De ne mondd el senkinek, ezt mert csak saját felvetés: Orbán soha sem akar kilépni az Unióból, csak játssza az eszét. Brüsszel olyan kutya aki ugat de nem harap. Ezért lehet keménykedni Brüsszellel, a pénzek ugyan úgy jöttek mostanáig. De most harapott a kutya."


Te beszélsz, aki egy vesszőt nem tud jó helyre írni? Ha második olvasásra se tűnik fel, hogy miért tetted rossz helyre, akkor még a vártnál is sötétebb vagy!:))

2022. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm az észrevételt #5. Nem, századik olvasásra sem vettem észre. Csak azért nem módosítottam még a válaszomon, de rajta vagyok.
2022. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!