Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érzés, kedves balliberá...

Milyen érzés, kedves balliberálisok, hogy ismét nagyon benéztétek? Nem lenne ideje tanulni a hibáitokból?

Figyelt kérdés

Teli volt a pánikkeltő balos média azzal, hogy fú a ronda Oroszország megtámadta Lengyelországot, itt a világháború, Putyin most aztán teljesen megőrült. Aztán kiderült, hogy amit a hülye Zelenszkij mondott az vagy nettó ostobaság, vagy hazugság, mivel az ukránok lőttek át/ térítették el a rakétát rossz irányba - azt sem lehet kizárni, hogy szándékos manipuláció történt.

Miután kihörögtétek/ orbánoztátok magatokat, mit gondoltok, nem kellene jobban ezt átgondolni máskor és nagy levegőt venni, mielőtt az ország kétharmada előtt leégetitek magatokat?



2022. nov. 16. 19:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
21%

Soha nem tanulnak!


Lásd hiába a hosszú egyetem évei

2022. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%

"Teli volt a pánikkeltő balos média azzal, hogy fú a ronda Oroszország megtámadta Lengyelországot, itt a világháború, Putyin most aztán teljesen megőrült."


Sehol sem láttam ilyesmit leírva. Megint csak a kóros elmeállapototok által kiváltott kényszeres agymenéseket vetítitek bele a történésekbe.

2022. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%

Undorító ez a liberális propaganda.

Mára felsültek teljesen,de megszólalni sem mernek amiért hamisan pánikot csináltak.

2022. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Dzsonszi ***** válasza:
26%

Holnap el is lesz felejtve az egész, és jönnek megint az oroszpropaganda dumáikkal.

Nem tudom hogy nem veszik észre Zelenszkij nemtudomhanyadik hazugságát, és bármit benyelnek amit az az idióta mond, ha meg valaki kétségbe vonja, akkor az rögtön putlernyalonc.

2022. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Eredj ki Moszkvába! Bár lehet, hogy onnan kommuntelsz.
2022. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Dzsonszi ***** válasza:
73%
#2 nem egy balos sajtó azonnal orosz rakétát emlegetett, 0 bizonyitekkal csak azért mert az a szerencsétlen zelenszkij rájuk fogja a nulladik percben. Arról ne is beszéljünk hogy tegnap este felrobbant a libbantoktol a gyakori, hogy a NATO azonnal támadja meg Oroszországot.
2022. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#2: Egy a sok közül:

[link]

2022. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
1-es top válasz :D
2022. nov. 16. 19:16
 9/25 A kérdező kommentje:

"Sehol sem láttam ilyesmit leírva."


Tudom, amiről nem akarsz tudni, az szerinted nem is létezik. Balliberális agy.

2022. nov. 16. 19:17
 10/25 anonim ***** válasza:
41%
Linkeljetek már be kérlek néhányat ebből a rengeteg cikkből, sőt csak egyet mutassatok, ami azt írja, hogy itt a világháború meg a nato támadja meg Oroszországot.
2022. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!