Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érzés, kedves balliberá...

Milyen érzés, kedves balliberálisok, hogy ismét nagyon benéztétek? Nem lenne ideje tanulni a hibáitokból?

Figyelt kérdés

Teli volt a pánikkeltő balos média azzal, hogy fú a ronda Oroszország megtámadta Lengyelországot, itt a világháború, Putyin most aztán teljesen megőrült. Aztán kiderült, hogy amit a hülye Zelenszkij mondott az vagy nettó ostobaság, vagy hazugság, mivel az ukránok lőttek át/ térítették el a rakétát rossz irányba - azt sem lehet kizárni, hogy szándékos manipuláció történt.

Miután kihörögtétek/ orbánoztátok magatokat, mit gondoltok, nem kellene jobban ezt átgondolni máskor és nagy levegőt venni, mielőtt az ország kétharmada előtt leégetitek magatokat?



2022. nov. 16. 19:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%

#2: Még egy a sok közül:

[link]

2022. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
Ember mindkét cikk tartalmazza, hogy valószínűleg ukrán légvédelmi rakéta csapódott be, tehát pont ellentmond neked, hogy mind orosz rakétát írtak. Az egyik zelenszkij szavait idézi, a másikban pedig nato tisztviselo közli, hogy a végső felelősség Oroszországe, tehát a rakéta nem az övék, de az orosz támadás miatt lett kilove.
2022. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Dzsonszi ***** válasza:
100%

#10

hvg.hu

[link] › vilag › 2022111...

Világ: Orosz rakéták csapódtak be Lengyelországban, a masszív ... - ez volt a hvg szalagcime tegnap, és ez csak a hvg

2022. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Dzsonszi ***** válasza:
70%
2022. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%

#2: Még egy a sok közül:

[link]

A többit keresd ki magadnak, nem vagyok a csicskád (még akkor sem, ha meghaladja a képességeidet a ballib hazugságok felkutatása).

2022. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy linkelitek a tömeges pánikkeltést, bár nem vagy meggyőzve arról, hogy meggyőzitek a birkát.
2022. nov. 16. 19:29
 17/25 anonim ***** válasza:
64%

Miért panikkeltoek azok a cikkek, amik közlik a lengtel, usa vagy nato tisztviselok szavait?

És miért nem panikkelto a mandiner 20 cikke arról, hogy orosz rakéták csapódtak Lengyelországba:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezt komolyan magyarazzatok meg kérlek, nekem nem egyértelmű, hogy mitől lesz panikkelto bármelyik cikk is ezek közül.

2022. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
5%

#6


"nem egy balos sajtó azonnal orosz rakétát emlegetett"


Mert "magas rangú amerikai hírszerzési tisztekre" hivatkoztak forrásként. Hogy ez mit jelent, azt nem lehet tudni.


"Arról ne is beszéljünk hogy tegnap este felrobbant a libbantoktol a gyakori, hogy a NATO azonnal támadja meg Oroszországot."


Én ilyet nem láttam.


Ez: "Az Egyesült Államok szerint az oroszoké a végső felelősség a lengyelországi robbanás ügyében"

És ez: "Két ember meghalt, amikor két orosz rakéta csapódott be a NATO-tag Lengyelországban, készültségbe helyezték a lengyel hadsereget"

És ez: "Orosz rakéták csapódtak be Lengyelországban, a masszív bombázás elérte a Barátság kőolajvezetéket is"


Totálisan teljesen mást jelent, mint ez: "Teli volt a pánikkeltő balos média azzal, hogy fú a ronda Oroszország megtámadta Lengyelországot, itt a világháború"


Már megint a saját tévképzeteiteket vetítik rá arra, amit lehoztak az újságok.


Amúgy ezekben mi a pánikkeltés? Az, hogy leírják, hogy "készültségbe helyezték a lengyel hadsereget" vagy mi? Ez egy tény.

Én nem értem, ti mi a bánatot pánikoltok állandóan. Komolyan elhitte valaki, hogy egy-két eltévedt rakátétól majd kitör a III. világháború? Ennyire nincs realitásérzéketek?

2022. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%
Az egyik jobbos kétpipás itt már egy hónapja atomháborúról álmodozik, szóval neki valószínűleg nincs.
2022. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezek sűrűn nézik be
2022. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!