Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érzés, kedves balliberá...

Milyen érzés, kedves balliberálisok, hogy ismét nagyon benéztétek? Nem lenne ideje tanulni a hibáitokból?

Figyelt kérdés

Teli volt a pánikkeltő balos média azzal, hogy fú a ronda Oroszország megtámadta Lengyelországot, itt a világháború, Putyin most aztán teljesen megőrült. Aztán kiderült, hogy amit a hülye Zelenszkij mondott az vagy nettó ostobaság, vagy hazugság, mivel az ukránok lőttek át/ térítették el a rakétát rossz irányba - azt sem lehet kizárni, hogy szándékos manipuláció történt.

Miután kihörögtétek/ orbánoztátok magatokat, mit gondoltok, nem kellene jobban ezt átgondolni máskor és nagy levegőt venni, mielőtt az ország kétharmada előtt leégetitek magatokat?



2022. nov. 16. 19:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
46%

Gyűlölöm a Fideszt, mewrt szétlopta és szétverte ezt az országot, de nem vagyok balliberális. Sőt, jobboldali vagyok inkább. VIszont a Fidesz sok tekintetben balos/kommunista, de hogy szétlopta az országot azu is biztos.


Mert ugye a Fideszeseknél a ballib=ellenzék (kivéve MiGatyánk)


Erről a rakétatámadásról amúgy innen hallottam, érdemben nem írtam róla semmit sem, hogy ki lőtte vagy ki nem.

2022. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Megszokott dolog, meg az is hogy a vége mindig ez hogy hopp mégse, de akkor eprsze már jótékonyan csendben amradnak.
2022. nov. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
86%

22.

Sajnos vannak akik ez után is nyomják a hülyeséget például itt van a 2,-3.-4. oldalon a négy pipás váltig állítja hogy orosz rakéta, nem szóltak a központtól hogy már nem az a narratíva!:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

2022. nov. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
90%

Akkor valószínűleg a kormány is baloldali? Vagy az M1 is hazudik? (Mondjuk ez nem újdonság)


[link]

2022. nov. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
48%
Nekem balliberálisként semmi közöm ahhoz, amit a telex, 444 vagy más újság ír, így nem néztem be semmit, nem állítottam semmit, nem égtem be senki előtt.
2022. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!