Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rajtam kívül másokat is...

Rajtam kívül másokat is zavarnak a fröcsögő kommentelők?

Figyelt kérdés
Facebookon kikövettem az összes hírportált és politikai oldalt, szimplán a pöcegödör, kocsmatöltelék és melldöngető, habzószájú idegbeteg primitív kommentelők miatt, mert olyannyira zavarnak, hogy konkrétan látni sem bírom őket. Erre egyszerűen azt szokták mondani, ne olvasd a kommenteket. Ettől függetlenül, sok esetben elkerülhetetlen, megértem azokat is, akik azt mondják, hogy ignoráljam őket, de mégis már maga a tudat, hogy sok cikk alatt mennyi gyűlölködő kisebbségi komplexusos ember éli ki magát azzal, hogy másokat gyaláz meg, és egymás halálát kívánják és észre sem veszik, hogy mekkorát hibáznak, mintha beteg lenne a társadalom egy jelentős része, annyira meg vagyunk osztva ezzel a jobb és baloldal hülyeséggel, annyira elvakítja az embereket a politika és az a sok indulat és valami eszméletlen az a sok kárörvendő gonosz ember, mintha valami idegroham lenne úrrá rajtuk és kommentszekciókban vezetnék le a feszültséget másokon és ami ennél is durvább, maga a színvonal, hogy ezek a mocskolódó kommentek határokat lépnek át, egymás és egymás családjának a halálát kívánják és basszus, ezek nem tudják mi az a normális véleménynyilvánítás, nem tudják mi az a vitakultúra és sajnos nálunk magyaroknál ez mindennapos jelenség. Ha megnézek egy angolnyelvű esetleg külföldi hírportál alatti kommenteket, sokkal kultúráltabb és fele annyira sincs tele fröcsögő kommentekkel.

2022. nov. 17. 13:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
58%

9-es nem tudom Neked mi a mérőszámod.

Én az alapján ítélek, hogy mennyi itt a fidesznyikező, jobberező, csicskázó, birkázó, bohócozó. Megértem őket, politikailag ennyi a maximum, amit elérhetnek.


Szerintem a jobboldalról inkább reakcióként érkezik ilyen.

2022. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%
10-es az ok szerintem: Reakció a baloldali fröcsögésre.
2022. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nekem még mindig a jobboldal tűnik agresszívabbnak, indulatosabbkak, a baloldal kevésbé, azért oroszpártiak és a mi hazánkosok általában sokkal vadabbak és betegebbek
2022. nov. 17. 14:30
 14/26 anonim ***** válasza:
92%
Engem a birkázás meg a hasonlók zavarnak, mindenki mondja el a véleményét de a másikat nem kellene szidni, minősíteni.
2022. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
73%

13 Monjuk az "oroszpártizás" és ennek összemosása a jobboldallal már érdekes, objektív alapállás:)


Innentől, hogy neked mi minek tűnik nem túl releváns.

2022. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
58%
Nem, csak téged zavar.
2022. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
10%

"10-es az ok szerintem: Reakció a baloldali fröcsögésre."


Hát nézd: az én személyes történetem az, hogy 17-18 éves koromban a fideszes kortársaim lekommunistáztak és hazaárulóztak, mert nem ragasztgattam velük OV-s szórólapokat. A törzskocsmánk pultosa volt, hogy leugatott egy velem egyidős gyereket, és kizavarta a kocsmából, mert az apja MSZP-s volt. Akkor még a Fidesz volt ellenzékben.


A családomon belül minden középkorú férfi, minden családi ebéden jól felhergeli magát és szidnak mindenkit: USA, EU, Gyurcsány, Soros. Én sosem fröcsögtem nekik, de egyszerűen nem képesek abbahagyni, ha vitába szállok, akkor meg jól felcseszik magukat és csak hangosodunk. Egyszer azt kértem a születésnapomra, hogy legalább aznapra kussoljanak, és rendesen meghatott, hogy úgy 80%-osan képesek voltak betartani.


A sógornőm egyszer kifakadt a feleségemnek, hogy egyszerűen már nem képes elviselni azt az arrogáns politizálást, amit a sógor nyom, még a gyerekeket is uszítja, hogy csak a Fidesz, miközben általános iskolások.


Ezen az oldalon én voltam már minden: ukránszopó, gyerekmolesztáló, libernyák, hazaáruló, agymosott idióta, egysejtű, kommunista, és még sorolhatnám. Úgy, hogy én nem szállok bele senkibe, nem személyeskedem. Ez csak annak szól, hogy a másik oldalon vagyok.


Nekem még soha az életben nem mászott az arcomba senki, hogy megkérdezze vigyorogva, hogy "na kire szavaztál mi?", csak a tipikus Fidesz aktivisták. Szóval nem különb itt egyik oldal sem, ne add elő az ártatlan áldozatot.

2022. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem teljesen közönyös a világ dolgai iránt, azt mind zavarja, hogy ez megy, de senki sem tudja leállítani. Mind a két oldal hívei tele vannak gyűlölettel a másik iránt, plusz olyanok is vannak, akik mind a két oldalt gyűlölik.
2022. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
41%

17. Nem kétlem, hogy van ilyen.

Bár sokmindent le tudtam volna írni én is éppen ellenkező előjellel.

Ilyen a világ.

Nálunk az asztalnál, mivel nincs mindenki egy platformon, tilos egyszerűen tilos a politika.


"Nekem még soha az életben nem mászott az arcomba senki, hogy megkérdezze vigyorogva, hogy "na kire szavaztál mi?", csak a tipikus Fidesz aktivisták.

Tőlem már kérdezte meg a helyi mszp irodai munkatársa.


Szóval nem különb itt egyik oldal sem, ne add elő az ártatlan áldozatot"


Ha ebben a két utolsó mondatban nem érzed a minősítést és az indokolatlan előfeltételezést akkor hidd el, mással sem fog menni az értelmes, kulturált eszmecsere. (Már persze ha azt keresed, mert, ahogy lezártad a mondandód, ebben kicsit kételkedem).

2022. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Majd Bayer Zsolti jól leinti ezeket a fröcsögő kommentelőket...
2022. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!