Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » ⛔A korrupció üldözését kezdő...

⛔A korrupció üldözését kezdő Integritás Hatóság a nyitási napon is zárva volt. Rendben van ez így, ez lenne az Orbán-féle jogállam?

Figyelt kérdés

A hatóságot azért állították fel, hogy Magyarország végre megkapja az EU-s pénzeket.


[link]



2022. nov. 20. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy tetszőleges napon egy állami hivatal nem dolgozik, már ezzel csökken aznap az átlagos korrupció.
2022. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Holnap hétfő, akkor már csak kénytelenek lesznek kinyitni.
2022. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt csak az unió tudja hogy ez rendben van e így.
2022. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért kicsit ciki, hogy egy szombati napot adtak meg mint indulási dátum.

De egy momentumos is elment oda tegnap és ő is zárva találta az ajtót.

2022. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Már annak is örüljünk, ha egyáltalán valós címet adtak meg az uniónak.
2022. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sebaj, majd a pénztár is zárva lesz mikor a Fidesz megy felmarni a pénzeket.
2022. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Igen, mert szombaton a hivatalok zárva vannak, még ha egy agyhalott ezzel nincs tisztában, akkor is.
2022. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

7-es: a kormány azt kommunikálta, hogy noevmber 19-én kezdni meg a működését a hivatal.

Ezen felbuzdulva egy jobbikos és egy momentumos (külön-külön) elmentek megnézni, hogy hogyan is működik.


Szóval a hülye az volt, aki kitalálta a szombati dátumot az indulásra.

Az agyhalottozással kicsit óvatosabban, kérlek...

2022. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Hivatalos kezdőnap nem volt megadva; jogszabályban nem szerepel.

Navracsics Tibor, Uniós biztos, október 27-én egy sajtótájékoztatón mondta, hogy november 19-én megkezdheti a működését az Integritás Hatóság.

Ennek alapján a médiában 19-én megjelentek tudósítások, hogy aznaptól működik a hatóság.

Nem tudom, egyáltalán megkezdtek-e bármit is a Navracsics által lehetségesnek mondott időpontban. Ha igen, ez akkor sem jelenti, hogy minden nap tartanak ügyfélfogadást, különösen nem, hogy heti pihenőnapon is. Ügyfélfogadási időről semmilyen tájékoztatás nincs, és a Jobbikos, illetve Momentumos kísérletről mutatott képek alapján kiírva sincs ilyen.

Az sincs közzé téve, hogy milyen módon lehet beadványokat eljuttatni hozzájuk

2022. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
8: Továbbra is agyhalottnak tartom azt, aki szerint szombaton nyitva van egy hivatal. Az új év is január 1-jén kezdődik, de ez nem azt jelenti, hogy akkor nyitva van pl egy hivatal.
2022. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!