Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Konkrétan kik azok az ismert...

Konkrétan kik azok az ismert személyek név szerint, akikre azt lehet mondani hogy a Fidesz szellemi elitje?

Figyelt kérdés
Nem vitát akarok indítani, elég csak neveket írni akiről úgy gondoljátok.
2022. nov. 21. 20:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Bayer azért fér bele (nekem) - igaz, ez inkább a 15-18 évvel ezelőtti Bayer, mert akkor figyeltem- mert egy meghatározott közegen belül tevékenykedik, aki csipi a vulgaritással, beszólásokkal fúszerezett szövegelést, az olvasgathatja.


Lili esete azért teljesen más, mert egy éretlen személyiség, aki belecsöppent egy tüntetéshullámba, és nincsenek olyan eszközök a kezében, amivel a véleményét ki tudná fejezni (kritikus álláspont, szarkazmus, irónia, cinizmusoké, bazdmegolás nem oké egy gimnazistától ). Emellett az ellenzék túlságosan rátelepedett a tüntetésekre és elvitték az egészet egy kormányváltást akaró hőbörgés felé . Lili egyébként azt olvastam, közben iskolát váltott, tehát valószinúleg meg fogja bánni az egészet. A felnőttek (Noár) felelősek azért, h hagyták, h ilyen szöveggel lépjen elő.



Egyébként annyi magyar zenekar, rapper van, aki százszor mocskosabb szövegekkkel kábitja a fiatalokat, hogy Bayer eltörpül mellettük.

2022. nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Azt is tiszteletben tartom, h neked pl. se Lili, se Bayer nem fér bele, dehát Bayert ki lehet kerülni. Nem kell olvasni és kész.


Lili meg középpontba lett tolva a tüntetések során és hagyták neki (felnőttek), h lejárassa magát. RÁadásul pont az oktatás témában, ahol épp hogy bazmegolásoktól mentesen, leendő értelmiségiként lett volna jó megnilvánulnia a középpontba tolt diáknak.


Péterfy-Novákot azért hoztam fel példának, mert Bayert szokta ekézni a fb oldalán, Lili mellett meg kiállt egy szó nélkül és mindenkit erre bátoritott. Kettős mérce. Meg az is ,hgyo egy kommentelőjének (aki eddig a könyvei olvasója is volt) visszaugatott, amiért annak nem tetszett Lili és kipakolja az ilyen kommentelők screen shotjait az oldalára, többezren dühöngenek alatta. TIszteletben kellett volna tartania, h annak az olvasójának nem tetszett Lili.

2022. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

"mint a tekintélyes Jeszenszky família egyik véleményformálója"


Ezt jó hogy említed mert a fiatalabb Jeszi tevékenységéről még a saját apjának is meg van a markáns negatív véleménye.

2022. nov. 22. 08:46
 24/24 anonim ***** válasza:
Bródy János
2022. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!