Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnak hozzá a fideszesek...

Mit szólnak hozzá a fideszesek, hogy hatósági áras benzinből már csak 1 litert lehet tankolni?

Figyelt kérdés
Orbán ezt is megoldotta! xD

2022. nov. 23. 08:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Én akár naponta 50 et tudok...te valamit rosszul csinálsz!
2022. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
1-es, nem mindenki jár a felcsúti stadion buszaihoz tankolni... vannak nem csókosok is ám!
2022. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Örülnek neki és szidják a szankciókat, mert tájékozatlanok, mint egy ökörcsorda. Azt se tudják, hogy kőolajra nem volt szankció, Magyarországot pedig a földgázra vonatkozók alól is felmentették. :-)))))


Az összes környező országban jobbak az árak, alacsonyabb az infláció, erősebb a nemzeti valuta, több a devizatartalék, normálisabbak az árak - de ezek a fideszkárosultak benyalják, hogy Magyarországon, amelyik egy sor szankció alól FEL VAN MENTVE, a szankciók miatt rosszabb a helyzet, mint azoknál, akik nincsenek alóla felmentve :-))))))))

2022. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Ezért is a Gyurcsány-Apró érdekkör lehet a felelős.

Valamint Soros és a migránsok. Majd Bayer Zsolt megmagyarázza nekik szép finom, irodalmi(asan kocsmai) stílusban.

2022. nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Jah, csak ez cirka 2,5 milla ember, ettől nem lesz jobb a maradék 7 milliónak, akik ugyanabban az országban kénytelenek élni, mint ez a 2,5 istenmarha...
2022. nov. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%

Aztán hol, kedves kérdező??

Az utóbbi 10 napban 3 szor tankoltam különböző helyeken. Mindenhol 50 litert lehetett. Akkor miről beszélsz?

2022. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Itt, itt van, erről beszél a kedves kérdező:

[link]


itten-e van-e a!

2022. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%
Érdekes, én telitankoltam minden gond nélkül. Egy-egy elszigetelt kutas kretén figyelemfelhívó akcióit általánosítja megint a libsi sajtó.
2022. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

Az egyik benzinkúton...

Óriási, fantasztikus!!!

Akkor jó messzire el kell kerülni azt az egyik benzinkútat, te idióta!

Nem pedig általánosításba menni... bár ballibernyák oldalon ez gyakori!

2022. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%

Bár nem tudom, hogy mi az a libsi sajtó, de most kigyűjtöttem, pár cikket erről, remélem, senkit sem sértek meg vele, igy szabadon lehet választani, hogy melyik cikknek akarsz hinni, vagy sem:


[link]

[link]

[link]


[link]


[link]


És szeretném külön mindenkinek a figyelmét felhivni, hogy akit bánt a 444.hu cikke, nem kell a hozzászólásomat hitelteleniteni, mert felette ott van több más referencia.

2022. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!