Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, hogy lehet az,...

Fideszesek, hogy lehet az, hogy a nyugaton élő magyarok nem panaszkodnak a "hanyatló" nyugatra? Nem lehet, hogy ők azért mégis jobban tudják mi van ott, mint ti?

Figyelt kérdés
Én még nem láttam, hallottam olyan kint élő magyart, aki panaszkodott volna, sőt inkább áradozni szoktak arról, hogy mennyivel jobb az ottani élet, mert ott legalább emberszámba veszik őket és élhető körülményeket, fizetést adnak nekik, nem úgy mint idehaza.. Akkor szerintetek ők tévednek és csak is ti látjátok jól a dolgokat itthonról..?

2022. nov. 23. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
Panaszkodnak, akik őszinték.
2022. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Én 30 éve élek a "hanyatló nyugaton", itt sem tökéletes minden, de a különbség, amivel itt jobb, megéri.

Ahogy a viccben mondják:

Nyugat a szakadék szélén áll, Magyarország meg pár lépéssel elötte van.

2022. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Ingázó munkásként folyamatosan össze tudom hasonlítani Németországot és Magyarországot. Őszintén mondom, hogy sokkal nyugodtabban élnek és jobban keresnek mint otthon.
2022. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 mindentudó99 ***** válasza:
62%
Miért ne panaszkodnànak? Ott se tökéletes minden. De összességében îgy is jobb. Unokatestvérem Németorszàgban él. Ő arra panaszkodik hogy rengeteg féle adó van. De ettől még jól él. Annyit említett még hogy jobban zàrkóznak mint régen mert romlott a közbiztonság. De vészesen rossz dolgokat nem mondott. Jobban él mint itthon . Egy millàt keres
2022. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Az M1 erősebb a józan észnél és a valóságnál.
2022. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Bírom amikor az itt lévő libbant értelmiségek előveszik az M1-et,mondván hogy propaganda. De annyi eszük már nincs hogy a google-t is használják..


[link] ámen.🙏

2022. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%

Lehetetlen.

Panaszkodnak.

Még az RTL-en is voltak nyugaton fagyoskodó síró magyarok.

2022. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os: Die gesuchte Seite ist leider nicht verfügbar
2022. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%

8 [link]


[link]


Nyelv híján,a Google fordító a barátod.

2022. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9-es: mivel évtizetedek óta élek Németországban, nem kell fordítót használni!

Ezek meg föleg propaganda oldalak, a valóság egész más!

2022. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!