Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem esett még le a tantusz,hog...

Nem esett még le a tantusz,hogy amíg az ország két részre szakadt,és egymást bántjuk,addig mindenki ugyanazt a f*szt szívja?A zavarosban halászó,ezt minden magát politikusnak nevező emberre írom, hol van a f*sz vége?

Figyelt kérdés
2022. nov. 23. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Össze kell fogni, nem egymást szidni , nem bal meg jobboldalazni, csak így lehet.
2022. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek, összefogás kell.
2022. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Már rég leesett. De papolhatok én egy elfogultnak erről, összefogni csak akkor lehet, ha mindkét fél akarja. Itt vannak például a tanárokért szervezett tüntetések, az egyik oldal ezt is támadja, pedig ez egy olyan téma, amibe mindenki beszállhatna. Vagy ott vannak például a nemzeti ünnepek, ami csak arról szól, hogy mindenki a másikat szidja.
2022. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Az összefogásból nem kértek a hülye magyarok!
2022. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már nem az az összefogás hanem a kormány és az ellenzék összefogása.
2022. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
A Fidesz soha nem fog össze senkivel. A saját szövetségeseit is kinyírta, lásd MDF, Kisgazdapárt. Mindig erőből oldották meg a dolgokat, más véleménye nem számított. A hívőket is teljesen összezavarná, ha Orbán kezet fogna Gyurcsánnyal. Azt hinnék, eljött az apokalipszis.
2022. nov. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy ők kezet fogjanak ! Menjenek a francba, mind a ketten !
2022. nov. 23. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel, hogy akivel össze kéne fognom valamiért, az az illető nem akarja azt az adott dolgot, sőt inkább engem verne agyon amiért gondolni merek rá?
2022. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez a bajom ! Még vasvillával szórjuk a pénzt minden politikusnak, addig a nép egymás torkának ugrik !
2022. nov. 24. 08:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a lakosság hibája, hogy igennel válaszol mikor megkérdezik, hogy elvegyem-e a pénzed? Ha ezután leesik neki a tantusz, hogy elveszik a pénzét, akkor mégsem mondhatja, hogy tévedtem, elcsesztem, hanwem rögtön keresni kell egy egyezményen kívüli hibáztatható harmadik felet.
2022. nov. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!