Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a férfiasabb politikus?

Ki a férfiasabb politikus?

Figyelt kérdés

2022. nov. 24. 21:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%
#20 Ez meg hülyeség. :) Pont az ilyen ostoba, tesztoszterontól túlfűtött, komplexusos, agresszor, nyomorult senkik miatt miatt van ennyi szar ebben a világban. Ez nem férfias, hanem undorító és szánalmas.
2022. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Senki az, akinek nincs számottevő hatása a világra. A győztesekről ezt nem lehet elmondani. A többiben igazad lehet, viszont ez meg rájuk nincs semmilyen hatással. Ettől győztesek.
2022. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szinte bárkinek tud számottevő hatása lenni a világra. Csinálsz egy gyereket, az kettőt, a kettő négyet, ők 8-at, majd 16-ot. Ez máris elég nagy beavatkozás a világ menetébe. Számottevő hatásod volt, mégsem voltál senki. Győztes meg végképp nem. Számottevő hatást rombolással is el lehet érni, de ez még mindig nem tesz győztessé. Az a kemény, hogy itt te beszéltél megúszásról, de valójában te próbálod megúszni azt a melót, ami a győztessé váláshoz kell. Tanulás, munka, becsület, kitartás. Ez mind meló. Mit hirdetsz te? Agresszió, akarat, mindenáron elérni a célod, átgázolni mindenen, mindenkin. Ez könnyű. Olyan vagy, mint az ilyen ezoterikus könyvek, azok is a megúszásra mennek: csak gondolj arra, amit nagyon szeretnél és majd bevonzod az életedbe! *.* - ez könnyű :D Csak engedd, hogy a tesztoszteron elborítsa az agyad, zúzz le mindenkit, gázolj át mindenkin, érdd el minden áron azt, amit akarsz és akkor győztes vagy! - pedig dehogy vagy. Mit ér ez a fajta "győzelem", ha az egész világ megvet érte?
2022. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ezt értsem úgy, hogy a világra kifejtett hatás mértékének tekintetében egyenlőségjelet teszel Orbán és egy random borsodi cigánycsalád közé? Úgy gondolod, hogy nincs közöttük nagyságrendbeli különbség? Ezt nehéz komolyan venni.


A felsorolásból egyedül a becsületnek nincs helye ott. Munka, kitartás és tanulás tényleg kellenek, de ezt egy pilllanatig sem vitattam, szóval szalmabábozol. Az agresszió mellett van szükseg ezekre, nem helyette. Viszont ezeket Orbán is megcsinálta. Hogy az nekünk mennyire jó, az már egy másik kérdés, de pont ettől ő a győztes, hogy az van, amit ő akar.


Nem szándékozom magamat kivonni a célkeresztedből, ha már ennyire megszemélyesítetted minden frusztrációdat, de az nem az én találmányom, hogy a világ így működik. Tanulj történelmet! Továbbá ha szerinted könnyű bármit feláldohni a cél érdekében, (önmagában paradoxon) akkor mi sem könnyebb, mint legyőzni Orbánt. Elárulom, nem azért nem sikerül az ellenzéknek, mert ők annyira jók és csodásak és becsületesek és ők ne éltek volna hasonló piszkos módszerekkel a maguk idejében, hanem mert kevesek eredményt felmutatni, helyette csak panaszkodásra és a felelősség áthárítására telik tőlük. Lusták megfizetni a siker árát.


Hogy hogyan sikerült ezt párhuzamba vonni a törtetést az ezotériával, meg a vonzás törvényével, arra jó lenne valami ésszerű magyarázatot adnod, ha már ennyire magas lóról beszélsz. Bár ahogy a random egymásra dobált jelzőket elnézem, érzelmi kitöréseknél többre nem számíthatok tőled.

2022. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
49%
#24 Igazából ezt már kár tovább ragozni: te az agresszív, pszichopátiás működést tartod férfiasnak, én meg nem. Egyébként csávó vagy? Mert akkor még passzol is, hogy ezt hiszed férfiasnak. Én nő vagyok és az agresszív, törtető barmoktól hányok, semmi férfiasat nem látok bennük. Olyanok, mintha a nyüszítő, mindent szétfeszítő komplexusukat engednék rá a világra, bármi áron. És számomra ez tényleg szánalmas és undorító. De van a "férfias" jelző ennyire szubjektív.
2022. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Én is lány vagyok. Azt hittem, te férfi.

Azt tartom férfiasnak, aki eredményeket tud felmutatni, nem pedig kifogásokat. Ha ennek az az ára, hogy ártson másoknak, akkor sem ijed meg, hanem teszi a dolgát. Az emberiség már rég kihalt volna, ha csak gyáva bocs hogy élek férfiak lettek volna. A végén úgyis mindenkit csak az érdekel, hogy sikerült e, vagy nem. Senki sem kérdezi, hogy ki hogyan tudja megmagyarázni a kudarcot.

Tényleg szubjektív. Nekem az a férfiatlan, aki magyarázza a bizonyítványát.

2022. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#26 Egyrészt van egy hatalmas skála a pszichopata és a bocs, hogy élek típus között, ott kell keresni a normális férfiakat. Másrészt ez nagyon nem igaz: "A végén úgyis mindenkit csak az érdekel, hogy sikerült e". Engem - és gondolom még nagyon sokan másokat - nem csak ez érdekel, hanem az is, hogy hogyan érte el azt a sikert. Mert ha közben embereket tett tönkre, akkor az nagyon nincs rendben és forduljon fel az ilyen. (Orbán jelenleg ott tart ebben, hogy egy egész országot tett tönkre.) Ha nem tud úgy érvényesülni, hogy közben nem árt másoknak, akkor inkább ne érvényesüljön.
2022. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!