Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Gyurcsány család nem haragsz...

A Gyurcsány család nem haragszik Karácson Gergelyre?

Figyelt kérdés
Végülis az ő visszalépése miatt vesztette el Dobrev Klára az előválasztást.

2022. nov. 27. 11:49
A kérdező szavazást indított:
Haragszanak rá.
Nem haragszanak rá.
12 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem hívod fel a Ferit?

Nekem sajnos nem mondta.

2022. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Haragszanak rá biztosan, szerintem a következő főpolgármester választáson eléri majd Gyurcsány az ellenzék legerősebb pártjával a háta mögött, hogy Karácsony ne akarjon újra indulni a főpolgármesteri posztért. Megtorolják majd ezzel az előválasztás elvesztését.
2022. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nagyon is tisztában voltak vele, hogy nem lesz itt semmilyen győzelem. Meggyőzték Karácsonyt, hogy ne akarjon miniszterelnök-jelölt lenni, mert bukás esetén főpolgármesterként sehogy sem jönne belőle ki jól. Márki-Zay „csak” Hódmezővásárhely polgármestere, neki nincs akkora vesztenivalója. Dobrev meg EP-képviselő, megincsak nem lenne jó, ha vesztene. A számok meg úgyis MZP mellett szóltak, így az előválasztáson elbukás nem volt akkora szégyen, mintha ő is visszalépett volna, de én el tudom képzelni, hogy talán nem is MZP nyerte meg azt.


Szóval, mivel tudták, hogy nem sok esély van a nyerésre, így sokkal egyszerűbb MZP-re mutogatni, hogy ő nyerte meg a fidesznek a 2/3-ot, ha meg esetleg véletlenül mégis nyerne, akkor egy karmozdulattal mást raknak a helyére, szóval MZP szereplése valóban csak egy szereplés volt, szerintem.

2022. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

"Szerintem nagyon is tisztában voltak vele, hogy nem lesz itt semmilyen győzelem. Meggyőzték Karácsonyt, hogy ne akarjon miniszterelnök-jelölt lenni, mert bukás esetén főpolgármesterként sehogy sem jönne belőle ki jól. Márki-Zay „csak” Hódmezővásárhely polgármestere, neki nincs akkora vesztenivalója. Dobrev meg EP-képviselő, megincsak nem lenne jó, ha vesztene. A számok meg úgyis MZP mellett szóltak, így az előválasztáson elbukás nem volt akkora szégyen, mintha ő is visszalépett volna, de én el tudom képzelni, hogy talán nem is MZP nyerte meg azt.

Szóval, mivel tudták, hogy nem sok esély van a nyerésre, így sokkal egyszerűbb MZP-re mutogatni, hogy ő nyerte meg a fidesznek a 2/3-ot, ha meg esetleg véletlenül mégis nyerne, akkor egy karmozdulattal mást raknak a helyére, szóval MZP szereplése valóban csak egy szereplés volt, szerintem."


Ne haragudj de sületlenségnek tartom azt, hogy szerinted az előválasztást a DK manipulálta volna annak érdekében, hogy Márki-Zay győzzön, mert Dobrev Klára nem akart miniszterelnök-jelöltként Orbánnal szemben veszíteni.


[link]


Gyurcsány mondta, hogy az előválasztás önmagában egy félreértés volt. Neki az lett volna a jobb, ha nincs előválasztás és a legerősebb ellenzéki frakció diktál, ami nem más mint a DK.

2022. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne haragudnának.

„B*szd meg Gergő, te hoztad a nyakunkra ezt az embert”

2022. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Tavaly ilyenkor haragudtak. A választás után inkább ők jöttek ki jól belőle.
2022. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4, mondani bármit lehet... De azt biztosra veszem, hogy ha Dobrev indult volna el MZP helyett, akkor hatványozottan több sarat kapott volna, mint amit MZP kapott, és úgy valóban meglehetett volna 0rbánnak a 4/5 is. Még egy komplert filmet is forgattak róla, amiből az derül ki, hogy szerinte az emberi életek semmit sem számítanak...
2022. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobrev sosem sértegette a választókat és nem vádolta Orbánt egy személyben a háború kirobbantásáért. Ellene csak a Gyurcsányozás lett volna.
2022. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
A politikában személyes haragnak nincs helye. Karácsony nem azért tette, amit tett, hogy Dobrevvel kilökjön, hanem azért, mert akkor, abban a helyzetben ezt látta helyesnek.
2022. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miatta lett a jelölt a fidess ügynök makizaj
2022. dec. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!