Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök, hogy végre sikerült...

Örültök, hogy végre sikerült Orbánék terve?

Figyelt kérdés
Orbánéknak hosszú évek kűzdelme után végre sikerült megállitani Brüsszelt. Brüsszel megállt a magyarországi pénzek folyósításában.

2022. nov. 27. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Sokat dolgoztak rajta.
2022. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Majd újraindul, nyugi.
2022. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Én nem akarom, hisz akkor hasztalan volt az eddig küzdelem. Végre sikerült megállítani Brüsszelt.

2022. nov. 27. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ne akarj érteni a duplagondolból szerintem!
2022. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök. Csak akkor lesz kormányváltás, ha nem lesz pénz 4évente egyszer 13.havi nyugdíjra meg 1 kiló krumplira.
2022. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mivel LMBTQ lobbira jönne a pénz, így többet használ mint árt, hogy nem érkezik meg.
2022. nov. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Számukra MINDENKI ELLENSÉG. Mindenkiről csak rosszat feltételeznek. Ez kizárja a kreativitás lehetőségét ugyanis a legjobb dolgok agresszió mentes környezetben születnek, másrészt mi ez elvakultság mi van akkor ha nem.


Ennél szebben nem lehet megfogalmazni. Ha nem érti, forduljon szakemberhez. Én már korábban megtettem.

2022. nov. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!