Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidernyákok, ballibsik, miért...

Fidernyákok, ballibsik, miért egymást szapuljátok? Miért nem fogtok össze hazug rabszolga tartóitok ellen?

Figyelt kérdés

#Dr Gyurcsány Ferenc Mihály #Dr Márki-Zay Péter Mihály #Brüsszel Soros Putyin satöbbi
2022. nov. 28. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Aki vakon hisz bármelyik szektában, annak nincs annyi esze, hogy összefogjon...
2022. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Na és ki ellen kellene összefogni?

Mert tuti hogy szerinted nem ugyanaz ellen kellene, mint szerintem. Akkor meg hogyan foghatnánk össze?

2022. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Hát....a ballibsiknek a nyugati Soros szervezetek a tartóik. Onnan pénzelik őket. Mi Fideszesek már össze akarunk régóta fogni ellenük, de éppen a ballibsik védik őket
2022. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Dőljön csak a fejükre az a szarkupac, amit éveken át éltettek. Hiszen van rezsicsökkentés, ötödáron kapjuk a gázt, nincsenek megszorítások, nem szavaztak meg egy szankciót sem és bármelyik ételt gond nélkül leemelik a polcról. Sírva rágcsálom a jégcsapokat a hanyatló nyugaton, ahol már fűtés sincs.
2022. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Én nem szapulok senkit, szerintem is össze kell fogni, kulturáltan politizálni, mondom ezt fideszesként.
2022. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Mert a fideszesek nem gondolják úgy hogy rabszolgák miközben szart esznek, abból is keveset és fűteni sincs pénzük.
2022. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Mert tudják, hogy felesleges. Bármilyen elit elzavarása után röviddel kialakul az új elit, ami szükségszerűen ugyanazon elvek mentén fog működni, mint az előtte lévő: a hatalmat és a források feletti ellenőrzést meg kell szerezni, majd meg kell tartani. Így működik az emberi társadalom.
2022. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
A szektások nem fognak össze senkivel, csak védik a sajátjukat.
2022. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
De hát a libbant értelmiségiek már kijelentették,hogy nem szexelnek fideszesekkel.🧐
2022. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
#9 Ki akarna 60-80 éves öregekkel vagy egysejtű buta amőbákkal szexelni? Én még csak ezt a két csoportot láttam fideszesből és egyik sem túl vonzó.
2022. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!