Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az alábbi felmérés szerint a...

Az alábbi felmérés szerint a magyarok többsége semmiféle emelkedést nem tapasztalt a rezsiköltségeknél. Te hová tartozol?

Figyelt kérdés
Még az is érdekes, hogy a pártpreferencia is számít, a fideszes válaszadók 78 százaléka, míg a baloldaliak 66 százaléka nyilatkozott úgy, hogy energiaszámlái nem emelkedtek jelentősen. De hát mindenkire egyformán vonatkoznak a szabályok, vagy a balosok több energiát használnak?
2022. nov. 28. 14:04
A kérdező szavazást indított:
Emelkedtek a rezsiköltségek
Nem változott semmi észrevehetően
Csökkentek a költségek
24 szavazat
1 2
 1/11 árokpart ***** válasza:
62%
Eddig még úgy néz ki, hogy talán nem, de ez még nagyon-nagyon csak a talán kategóriába tartozik. Nagyon nyugtával kell dícsérnünk a napot. Azt se felejtsük el, hogy eddig még úgy igazán nem volt hideg és nem kellett annyit fűteni. Ez még most így nem fog érdemben kiderülni.
2022. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi panelban lakunk, a távfűtés ára nem változott, áramot a határérték alatt fogyasztottunk mindig is, gáz nincs bekötve. Nálunk maradt a rezsi kb ugyanannyi.
2022. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Nyuszifül, 3 hónapja lett bevezetve a rezsicsöki csökkentés. Bebaszna, ha már most elhasználták volna az emberek az éves limitet, miközben még tél sincs.
2022. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%

"az alábbi felmérés"

Muti már azt a felmérést is, ha már így lehivatkozod:D


Egyébként panelban lakunk, távhővel fűtünk, a gáz be sincs kötve. Így logikus, hogy nem érint.


De a kajáért közel kétszer annyit fizetünk, mint tavaly. Bár egy GYK-s szavazás alapján még így is kevesebből kihozzuk mint a legtöbbek.

2022. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem családi ház esetén sem az áram, sem a gáz nem nőtt, eddig időarányosan is jól állunk, szerintem bele fogunk férni a rezsicsökkentett mennyiségbe( főleg,hogy az otthonfelújítási támogatással idén szigeteltünk)...
2022. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, valóban lemaradt, tessék: [link]
2022. nov. 28. 14:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem kaptam, most miért kapnák rezsicsökkentést?
2022. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
A villanyszámlánk 12-ről 22-re ugrott.
2022. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

34 négyzetméteres panelban élek, és tavaly volt fűtéskorszerűsítés a házban, ez ugyan csak a radiátorok cseréjét, és mérhető, szabályozható fűtést jelent, pár száz forinttal fizettem most kevesebbet, mint tavaly ilyenkor, csak azért, mert le tudom végre tekerni, és nem kell ablakot nyitnom, hogy ne legyen szauna a lakásban. Ekkora lakás fűtése amúgy sem nagy összeg. Az áramfogyasztással mindig tudatos voltam, már kezdetben energiatakarékos fogyasztókra rendezkedtem be. Egyedül élőként vizet sem fogyasztok annyit, mint egy család.

Szóval nekem nem emelkedett a rezsi, de ez inkább az életmódomnak köszönhető.

2022. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Magyar nemzet... :D
2022. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!