Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy férfi-férfi vagy egy...

Egy férfi-férfi vagy egy nő-nő szivárványcsaládban nőttél volna fel szívesebben, ha csak ezek közül lehetett volna választani? Miért?

Figyelt kérdés
Tehát egy homoszexuális pár lett volna a két apád, vagy egy leszbikus pár lett volna a két anyád.

2022. nov. 28. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, két apuka
Férfi vagyok, két anyuka
Nő vagyok, két apuka
Nő vagyok, két anyuka
28 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább két anyuka, mert anyukámmal mindig is jobban kijöttem, mint apukámmal, meg úgy általánosságban a nőkkel jobban kijövök, mint a férfiakkal.


32/F

2022. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nők neveltek, anyuka nagymama. Úgyhogy 2 nő.
2022. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Bármelyikben, ha jóravaló emberek neveltek volna, szeretettel.


Látszólag persze a "két anyuka" a kedvezőbb válasz, de a leszbikus nők sokszor elég maszkulin, katonás típusok - míg a meleg férfiak egy része sokszor elég nőies, érzékeny, gondoskodós.


Szóval nem tudom, attól függ, konkrétan kik lettek volna az adott emberek, a melegek sem egyformák, a leszbikusok sem egyformák, ahogyan a heterók között is vannak csodálatos és csapnivalóan rossz szülők is.

2022. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Tök mindegy, bármelyik jobb az árvaháznál. Ezért is nem értem, amikor a nagy gyerekbarát, keresztény kormányunk (ha fellapozod a Bibliát kiderül, hogy Jézus kb. imádta a gyerekeket, mindent megtett volna értük), nem engedi az azonos nemű örökbefogadást, és ha nincs heteró pár inkább árvaházba küldi a gyereket.
2022. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Látom a fiúk nagyon anyásak :)
2022. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5, milyenek legyünk? Én pl nem ismerek olyan embert a generációmban, akinek lett volna apja. Mármint persze, volt neki, csak épp "én azért dolgozom, hogy neked mindened meglegyen" alapon sosem láttuk, mert dolgozott. Mindenünk megvolt, kivéve az apánkat...
2022. nov. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol tisztelik egymás életét, és ebben örömüket lelik.
2022. nov. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Két anyával, de azért meg egész gyerekkoromban azt láttam hogy az "apa" annyi a gyerekek szempontjából mintha nem is lenne, a nőre nyomott a többség minden gyerekkel kapcsolatos dolgot. Az már kirívó volt ha egy férfi törődött is a gyerekével, nem tudta le annyival hogy lökött haza fizetéséből.

Mondjuk egy meleg pár esetében nyilván jobb lenne a helyzet, nem lenne úgy elnyomva az egyik fél mint a hetero kapcsolatok nagy részében.

2022. nov. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem aztán mindegy, ha nem ennyire diszfunkcionálisak mint a mostani szüleim.


- leszbikus lány

2022. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!