Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szoktatok olvasni fideszes...

Szoktatok olvasni fideszes kommenteket, vagy nem idegesítitek magatok ilyennel?

Figyelt kérdés

Sajnos én a minap felnéztem Magyarország Kormánya oldalára, ahol kiírta orbán hogy európában nálunk a legmagasabb a foglalkoztatottak száma. Most, amikor tucatjával mennek csődbe és zárnak be munkahelyek miatt, most amikor több mint 300 postát bezárt, most amikor szinte már nincs tanár, most amikor ennyi munkanélküli és tönkrement cég/vállalkozás még sosem volt az országba...


Erre a fideszesek: "Köszönjük" Még megköszönik xD Aztán aki oda meri írni az igazat, azt letámadják hogy az ellenzék csak hazudozik orbánról, semmi bizonyíték nics arra hogy ők lopnak, így ez csak kitaláció.


Miért, arra van bizonyíték, hogy "jobban élünk?" xD



2022. nov. 29. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Azt nem tudhatod, hogy a lapátra került emberkék közül mennyi landolt valami multinál egy összeszerelőüzemben.

Vagyis ez a hazugság dolog is olyan, hogy csak elhallgatnak részleteket...

Végülis senki sem hazudik. :)

2022. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szoktam, én nem idegesítem fel vele magamat. Jót röhögök rajtuk és jóétvagyat kívánok nekik az 1000 Forintoa kenyérhez.
2022. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Lejebb ment az euró, ha csütörtökön 400 alatt körül lesz lehet váltok (ugye pénteken nem érdemes, mert akkor 7:30 után már nem fog olyan jól állni 🤪🤪🤪
2022. nov. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül hazugság, csak nem bontja ki, hogy milyen munkáról van szó, pl. hogy aki elveszíti a munkáját, az mehet polcpakolónak vagy szalagmunkásnak.


Vagyis munka valóban van, de olyan, ami jóval kevesebbet fizet, mint a megszűnő állások.

2022. nov. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Vannak itt a szokásos fideszbohócok, én inkább szánalmat érzek miattuk.

Tudom, hogy trollok, de már nem is viccesek, meg már erőltetett a vergődésűk.


Én inkább azt találom viccesnek, hogy amikor konkrét számokat kérsz tőlük akkor a kormány szennylapjain kivül nem tudnak mást felhozni.

Vagy egyszer csak felszívódnak...

2022. nov. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
El kell olvasni amit írnak, de nagyon fontos, hogy nyilvánosan soha nem szabad elkezden vitatkozni fideszessel, hiszen soha nem fogsz érvekkel meggyőzni valakit, aki nem hisz a tények létezésében. Érzelmi alapú gondolkozást érzelmekkel lehet befolyásolni, tehát pl. nevetségessé kell tenni, vagy gyűlöletet kell kelteni ellene.
2022. nov. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 DK-s ***** válasza:
52%

Te még tudsz rajtuk röhögni, nekem már nem megy.


Magamat röhögném ki.

2022. nov. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Szoktam, vicces ilyen primitív emberek hozzászólásait olvasni.


Bár kicsit szomorú vagyok hogy ilyen szánalmas országban kell élnem.

2022. nov. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os Vègre valaki èrti hogy működik a politika!
2022. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 DK-s ***** válasza:

#6-nak:


Sajnos a nevetségessé tétel mint passzív hozzáállás, más hatást fog kiváltani, mint szeretnéd.


Szégyenében (és ostobaságában) még agresszívabban fogja bizonygatni az igazát, és végül akár rád is támad.


Ennyi értelem szorult beléjük. De a fideszes mivoltát tekintve mégis mire számítanál?

2022. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!